Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül a cerberos...

Mennyibe kerül a cerberos kutyasuli?

Figyelt kérdés
Szeretném a kutyámat szocializációsra vinni, és szeretném megkérdezni mennyibe kerül. Már írtam nekik, de nem írtak vissza. Ezért itt kérdezem meg.
2009. júl. 21. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:

10 ezer körül van 4 alkalomra, vagy 8-ra szóval úgy működik, min az alkalmas bérlet. Szerintem korrekt ár, mert a népszigetben ennek a 3Xát kérik el.

Ha menhelyi kutyi kedvezmény van, ha cerberos által közvetített mentett kutyus, akkor feleáron vannak a képzések. :)

Hajrá! Amúgy minden fönn van a honlapjukon, jelentkezz a tréningre írd le a szitut, és kérdezd meg mi mennyi hogyan, én is így kaptam meg az első információt, de ez már vagy 2 éve volt, szóval jobb ha most megkérdezed.

Ha drága akkor sem fognak megkövezni, h miért jelentkeztél, ha nem jössz el...

2009. júl. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"Nálunk az örökbefogadott kutyusok kedvezménnyel tanulhatnak. A teljes kezdő tanfolyam ára 30.000.-, de örökbefogadott kutyusoknak 20.000.-, örökbefogadott és ivartalanított kutyusoknak pedig 10.000.- a kezdő tanfolyam!"


Előző vagyok! Na ez a pontos infó.

2009. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy mennyibe kerül, de azt már hallottam róluk, hogy aranyat érnek!
2009. júl. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!