Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie kutyasuli nélkül?

Westie kutyasuli nélkül?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy westie terriert, de kutyasuliba nem tudnám vinni. Elég neki az, ha naponta találkozik más kutyákkal. Tud így szocializálódni? Vagy muszáj a kutyasuli?
2011. aug. 31. 03:36
 1/8 anonim válasza:
nekem westim van:)...igaz, hogy kiskorukban, nagyon játékos kutyák, de én sem járattam kutyasuliba és nincs vele baj:D Szerintem nem kötelező a kutyasuli csak otthon foglalkozz vele:)
2011. aug. 31. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Ezzek eladók:

[link]


Ezzek ingyen vannak:

[link]


És itt a honlap:

[link]


Én se vittem egyszer se a kutyámmat kutyasuliba!:D

2011. aug. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

másodiknak: köszi a linkeket, de nem kockáztatok, mert egy ismerősöm is szaporítótól vett, és több dologra is allergiás a westije. így maradok egy jó tenyésztőnél. :)

2011. aug. 31. 07:40
 4/8 anonim válasza:
65%
csak tenyésztőtől, és a törzskönyv is fontos!
2011. aug. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A törzskönyv akkor is fontos ha csak házi kedvenc lesz?
2011. aug. 31. 09:25
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha igényes tenyésztőtől veszel kutyát aki maximálisan a kutya érdekeit nézi, az nem is ad tk. nélkül. Így ha jó idegrendszerű és egészséges kutyát szeretnél, akkor csak olyantól veszel, akinél ez nem opció, hanem "tartozék".
2011. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Nyomtam a zöld kezet. :))
2011. aug. 31. 11:39
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Csak törzskönyveset vegyél. Barátnőmnek van egy westie kutyusa szaporítótól és állandóan hány és allergiás is. Jah és majdnem annyiért vette mintha törzskönyves lenne. Egy rendes tenyésztőnél nem kérdés a törzskönyv, anélkül nem ad el kutyát. Minden kutyának jó ha járnak vele kutyasuliba, de ha nem tudsz elmenni vele akkor foglalkozz vele sokat otthon. Mi jártunk kutyasuliba aztán eljárt hozzánk egy kutyaoktató. A kutyasuli kb. semmit nem ért de a kutyaoktatótól rengeteget tanultunk. Ő azt is megtanította, hogy kell a kutya lelkére hatni. A kutyám sokkal boldogabb, élvezi a tanulást nem úgy mint a kutyasuliba.
2011. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!