Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier 90. 000Ft-ér...

Yorkshire terrier 90. 000Ft-ért drága?

Figyelt kérdés
Úgy hogy van honlap tenyésztésre és hobbira is jók a kicsik, az anyuka és az apuka kiállításozott szép eredményekkel és a kicsikhez minden jár, honlap is van.
2012. aug. 13. 20:56
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
igen, ezzel én is egyet értek...de ez van és pont
2012. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy először a tanácsainkat kérik, és amikor nem azt mondjuk amit hallani szeretnének, hanem az igazságot, akkor bunkók vagyunk!? NINCS Extra mini, és mini yorkshire terrier. Az egy genetikai roncs. és azt használják ki a mocskos kutyaelletők, hogy a sok hülye képes kiadni értük a dupláját. Ahelyett, hogy vennétek egy egészséges jó idegrendszerű stramm kiskutyát, ezeknek a zsebét tömitek pénzzel. ha senki nem venné meg, akkor nem szaporitanák, és nem menne tönkre az állomány. A szaporitókat is ti gyártottátok, mert sajnáljátok a pénzt egy normális kutyára.
2012. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
te most kinek beszélsz hogy "ti" ?????
2012. aug. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
akik a mini, extra miniket keresik, és a nem kell tk. csak olcsó legyen!!!!
2012. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Azzal nem értek egyet a vita során h a kicsik nem standardek és ingyen kéne adni vagy el kéne altatni. Aki nekem megmutatja h hol írják a standard alsó határát (mivel csak felső határa van), annak igazat adok h nem standardek a kis méretű kutyák. Ezen kívül én is a 2,5-3,1 közötti kutyákat szeretem.
2012. aug. 15. 21:02
 26/29 anonim ***** válasza:

[link]



marmagasság.

2012. aug. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
2012. aug. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Igen, a mar persze, én a súlyra gondoltam...
2012. aug. 16. 15:53
 29/29 Dönci91 ***** válasza:

[link]


ezt olvassátok el és ennyi...az én yorkim 1.8kg és nem gén hibás vagy túl tenyésztett...10 hónapos nőstény...ha szereted a kutyádat leszarod,hogy mekkora...hiába vitatkoztok itt a méretről...mindenki olyan kutyát vesz magának amilyen neki tetszik.az meg a másik,hogy nem ez volt a kérdés...

2012. szept. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!