Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt a furminátort rendelném...

Ezt a furminátort rendelném meg a golden retrieverünknek. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Akinek van furminátora és ismeri is a készüléket, mi a véleménye erről? Jó lehet? Megérné megvennem a kutyának? Egy sima, hosszú szőrű kutyáknak való fésűvel fésülöm, de nem sokat érek vele. :S Szóval, ez lenne az:


[link]


2012. aug. 14. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

szia nagyon jó én is használom de az ára itt ahol nézed nagyon sok még így akciósan is!

Tudok sokkal olcsóbban!

2012. aug. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Budapesti vagy?
2012. aug. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Férjem most mondta, hogy hiába kérdezgetek itt, már megrendelte....jó, hogy megbeszéljük. Mindegy most már. De ha azt mondjátok, hogy jó, akkor megnyugodtam! Bár a tudat, hogy kaphattunk volna olcsóbban is, kicsit idegesít.
2012. aug. 14. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne aggódj, nagyon jó lesz!!! A fésüvel ellentétben ez az aljszőrből kiszedi majd az elhaltat, igy egy csomó port is, ami abban gyülik meg, sokkal fényesebb lesz és simább a szőre. Nem utolsó sorban élvezi a kutyus, egyrészt mert vakargatod, másrészt mert utána is jobban érzi magát.


Az árán már ne bosszankodj, ez ne rontsa el az örömöd, jó kis szerszámot szereztetek be :)

2012. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen! :) Jól hangzik, amiket írtál. Igazából azért is akartunk egy ilyet, mert a kutya sokat vakaródzik. Bolha nincs benne, ezt állatorvos is megerősítette. Azt mondta, hogy valószínű a levedlett szőrtől és portól vakaródzik. És a doki ajánlotta ezt a furminátort. Úgyhogy megnyugodtam, hogy tényleg jó. Igazad van, bosszankodnom úgy sem kell, mert biztos megérte az árát. Ha tényleg beválik, és évekig tudom használni, akkor nem sajnálom rá a pénzt. Csak attól féltem nehogy kiadjunk ennyi pénzt a nagy semmire. De most már nem aggódom. :) Köszi mindenkinek!
2012. aug. 14. 10:39
 6/7 Maxitabi ***** válasza:

Jó a furminator, csak vigyázni kell vele, túl sűrűn nem szabad használni, mert olyan szőrt is kiszed, amit nem kellene és "kopasz" lesz a kutya...(olvass utána a neten is a használatának).

A vakarózás lehet táptól is.. Nálunk a kutya az egyik kajától viszketett-váltottunk és elmúlt. Egy próbát megér, lehet, hogy valamit nem bír a tápban.Csak fokozatosan váltsatok, mert hasmars lehet.

2012. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi is vettünk már, és tényleg megéri! Rengeteg szőrt szed ki!
2013. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!