Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vateráról szabad FURminátort...

Vateráról szabad FURminátort rendelni? Sokkal olcsóbb

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Hirtelen ezeket néztem. Szabad innen rendelni? Főleg a második tetszik


2011. nov. 18. 19:40
 1/8 anonim ***** válasza:

mi rendeltünk e-bayről furminátort tesómmal, egyszerre többet, hogy kijöjjön jól a postaktg. az itthon akkor több, mint 10e forintos L-es furminátor volt akkor 2500ft. ugyanaz a márka, bontatlan csomagolás.

az ilyen vaterás, olcsó furminátorok is általában e-bayről jönnek, a magyar rátesz valamennyit magának, és továbbadja úgy, hogy még mindig olcsóbb legyen, mint a boltban. szóval nem rizikósabb, mint akármi mást megvenni vateráról :)

2011. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, énis azért néztem mert a második az nagyon szimpi és olcsó is. A boltban pedig tényleg 10e forint, aztán külföldön utánad dobják pár ezerért!

Köszii (:

2011. nov. 18. 20:25
 3/8 Catz ***** válasza:
En is vaterarol rendeltem. Bontatlan csomagolas, 3500.- tökre megerte, jol szedi a szört a kutyakbol. :)
2011. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is vaterán vettem, és nagyon szupi :)
2011. nov. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ Neked is:)
2011. nov. 18. 21:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is vateráról rendeltem, vadiúj volt és olcsó :)
2011. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ha tetszik mért ne
2011. dec. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szabad :)

Én külföldről rendeltem, postával együtt még a vaterás ár felét sem érte el,nemhogy a bolti árét. Teljesen ugyanaz :)

2012. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!