Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Shih-tzu kutyát lehet kertben...

Shih-tzu kutyát lehet kertben tartani?

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 12:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...és igen hogyha lehetne mondanátok olyan kisebb termetű kutyákat amit lehet kint tartani???
2012. aug. 15. 10:38
 12/14 anonim ***** válasza:
Amiket kint lehet tartani: scipperke, japán spicc, cavalier king charles spániel, törpe schnauzer, shetlandi juhászkutya,shiba inu,már nagyobbacskák a közepes spiccek( finn, északi, német spiccek), a border collie, és a közepes schnauzer, mudi, pumi, puli, sussex, field, angol cocker, amerikai cocker, welsh springer spánielek. 45-56 cm marmagasságúak a csau-csauk, 60-70 cm-esek az akita inuk, 46-56 a szamojédek, ők már inkább közepes, nagy termetűek (tehát szerintem Neked már jócskán nagyok), de leírtam őket, mert lehet őket kint tartani. Én most 20-70 cm között írtam kinti kutyákat, válazd ki amelyik tetszik, és szólj, ha valamelyikről részletesen írni kell. :)
2012. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
oké..köszi!!!
2012. aug. 20. 21:02
 14/14 anonim ***** válasza:
Lehet nekem is van 3 éve int van télen nyáron van egy bélelt kutyáháza és mindig játszanak a német juhászommal hidd el lehet
2016. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!