Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk véletlen lenyelt...

A kutyánk véletlen lenyelt egy neylon-zacskó darab, kb. a felét. Igaz nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
Kirántotta véletlen a kezemből és egyből lecsúszott a torkán. Most semmi baja, de igaz később sem lesz? 7 éves puli.

2012. aug. 14. 15:56
 1/9 anonim válasza:
Szerintem semmi baja nem lesz,mi kutyáink is sok mindent megesznek és még élnek. :D
2012. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A nejlonzacskó eldugítja a belet, amitől székrekedése lesz. A végén elpusztulhat, vigyétek állatorvoshoz!

2012. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
de ez biztos?
2012. aug. 14. 16:14
 4/9 A kérdező kommentje:
nem ürül ki belőle?
2012. aug. 14. 16:14
 5/9 anonim ***** válasza:

én hallottam már olyat h a kutya lenyelt egy zacskót, majd mikor kakilt akk nem tudta kikakilni és a gazdája húzta ki belőle a zacskót, igaz az nagytestű kutya volt...

úgy h sztem az lenne a legjobb ha elvinnéd dokihoz még ma, ha ma már nem rendel akk holnap az első utad oda vezessen h semmi gond ne legyen belőle!

2012. aug. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
anyukam kutyajaval is ez volt. szekrekedese lesz valszeg a kutyusnak.ez nem nagyon komoly. amikor latod hogy a kutyus kakil vni probal akkor ki kell huznotok a fenekebol a zacskot merz ugye atol nem tud kakilni.szerintem mas baja nem lesz:)de bizzonsagosabb ha dokihoz viszitek:)
2012. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, de az van, hogy gyerek vagyok, és igazából nagyim kezéből rántotta ki a zacskót, nagybátyámé a kutya, mama meg nemigazán szeretné szerintem, ha a kutya se*géhez nyúlkálnék :$ nagybátyám meg nem tud az egészről SEMMIT!!
2012. aug. 15. 09:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Mond el neki, és vigyétek el orvoshoz... jobb ha elmondod, minthogy baja legyen a kutyusnak..
2012. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D reggel kikakilta, semmi baja nem lett. pedig nem vittük el dokihoz :):) talán szerencséje volt, de már mindegy :D kösz a válaszokat 000(:D)-[<
2012. aug. 15. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!