Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kell gondozni és jól...

Hogyan kell gondozni és jól felnevelni egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy kapni fogok majd egy kiskutyát. Nem most, még soká, de szeretném megtudni, mit kell vele csinálni kiskorában . Most is van egy fiú kutyám, de ő már nagy és mikor megkaptuk még nagyon kicsi voltam, tehát nem tudtam felnevelni. Az érdekelne, hogy mikor hazavisszük, mit kell csinálni, ha kint tartjuk, etetés-itatás hogy működik egy kiskutyánál, meg ilyenek. A kiscicákhoz értek, de az persze más. És milyen fajtát ajánlotok? Most egy tibeti terrierem van. :)

2012. aug. 14. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A puli nem rossz, de nem igazán neked való szerintem. Terelőkutya. Hangos és csipked. Még ha ezzel nincs is bajod, a szőre... Az őrületes meló, hogy szép legyen (minden etetéskor réklit a nyakába, lemosni a szája körül a szőrt, tépni rendszeresen - hát nem egyszerű).

Figyelj, komolyan: nézz el 1-2 menhelyre. Hidd el, találni fogsz megfelelő kutyát.

Jahh, még valami: nem fajtiszta, hanem fajtatiszta. A faj az a kutya (tehát fajtiszta = kutya, nem pedig kutya-macska keverék). :-)

2012. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, elírtam a fajtatisztát, mert arra gondoltam ám :)

Amúgy a tibeti terrier szőrével is sok a gond...de én nem akarok igazán pulit, csak anyukám. Sajnos labradorom nem lehet a szüleim miatt :( De találtam egy menhelyet a közelünkben, nem is tudtam róla, szerintem onnan fogok hozni egy keveréket:)Csak még várnom kell

2012. aug. 17. 18:30
 13/14 anonim ***** válasza:
Hajrá! Sebaj, addig készülj a fogadására. :-) Amikor már alig várod, nna, akkor lesz a jó! :-)
2012. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Már most is alig várom :D
2012. aug. 17. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!