Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek fajtiszta a képen...

Petii23 kérdése:

Szerintetek fajtiszta a képen látható Rottweilernek mondott 4,5 hónapos szuka? Linkeltem 4 képet. Várom a hozzá értő válaszokat.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



[link]



2012. aug. 14. 19:46
1 2
 1/18 anonim válasza:
Aranyos. Szerintem igen. De ez nem egy szakmabeli véleménye, de ha engem kérdezel akkor fajtiszta.
2012. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod. Hát ha nem tiszta Rottweiler mi akkor is nagyon szeretjük csak kíváncsi vagyok a véleményekre. :)
2012. aug. 14. 19:50
 3/18 anonim válasza:
A színe, és a fejformája alapján igen:) Nekem kettő is van belőlük:)
2012. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. És a te két kutyád kis korában félénk volt? Mert a miénk valamiért a kutyáktól és az emberektől is fél...félünk , hogy azért mert esetleg nem e bántották ott ahonnan el hoztuk.
2012. aug. 14. 19:54
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem is. De csak akkor hívjuk fajtatisztának ha van törzskönyve!
2012. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod :)
2012. aug. 14. 19:56
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy egy ideggyenge egyeddel legyen dolgotok. Rengeteget kell foglalkoznotok vele, mert a félelem később agressziót fog eredményezni!
2012. aug. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De milyen gyakorlatokra gondolsz ez alatt? Az a baj hogy játszani nagyon nem akar...befekszik a szekrény alá és onnan nézz ki... ha leviszem a kutya futtatóra fél a kutyáktól illetve nem nagyon kedveli az embereket sem "Fél tőlük" Behúzza a fülét és a farkát is. Mit kéne hogy tegyek , hogy ez megváltozzon?
2012. aug. 14. 20:17
 9/18 anonim ***** válasza:
Sok kölyök félős, de erre vannak a kutyaiskolák. Ott hatnak rá, és leküzdi a félelmét. Amúgy szerintem is fajtatiszta
2012. aug. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
jaaaaj há nagyoon aranyoos kiskutyuuus:)))))szerintem fajtiszta:)
2012. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!