Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van powder puff kutyája?

Kinek van powder puff kutyája?

Figyelt kérdés
Az én kutyám jobban szereti, a tésztát, zöldséget, gyümölcsöt, rizst, mint a húst. Ti akiknek ilyen fajta kutyája van, milyen tápot adtok neki? Mert én már sok félével próbálkoztam de nem nagyon szereti, inkább házi kosztot eszi, meg jutalom falatot szereti amiből meg csak 1-2 dbot lehet adni. Konzervet meg abszolút nem eszik. Fajta tápot meg nem találtam, hogy lenne nekik.
2012. aug. 14. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 3 napig nem adsz neki enni, utána még a vasszöget is megenné....
2012. aug. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:) Nem lenne szívem 3 napig nem adni neki enni, már mások is mondták, hogy 1 napig ne adjak semmit neki. De én örülök neki, hogy eszik egy keveset is. Ismerőseim szerint Tesco gazdaságos kutya, örüljek neki, hogy nem eszik sokat. Orvost hiába kérdezgetem, hogy nincs e baja neki, hogy keveset eszik, de mindig mondja, hogy ilyen fajta. Csak nem tudom, hogy miért nem eszik nagyon húst, amikor más kutya meg megenné szívesen, mindig mondom neki is, hogy ha nem eszi odaadom szomszéd kutyának:)
2012. aug. 14. 20:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Annak, hogy nem eszik a kutyád nem sok köze van a fajtájához, inkább rossz szokás. Hidd el, mindkettőtöknek könnyebb élete lesz, ha megoldjátok ezt a gondot.


Akcióterv:

1.leülteted a kutyát, leteszed elé a megfelelőnek itélt kutyatápot (adhatsz hozzá zöldséget, gyümölcsöt), vársz tiz percig.

2. ha megette ok.

3. ha nem ette meg, akkor elveszed, elteszed és este kapja meg újra. napközben SEMMI nasit nem adsz neki.

4. harmadik nap örülsz a jóevő kutyádnak és jössz ide dicsekedni :)


Konzervet nem baj, ha nem eszik,az csak viz jobbára.


A szomszéd kutyája amúgy nem hülyeség, ha odaállitod a hátához, amig eszik, akkor lehet, hogy irigységből csakazértis befalja, nem árt, ha tudja, hogy van jelentkező a kajájára.


Sok sikert!

2012. aug. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megpróbálkozom vele.
2012. aug. 14. 21:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van powderem is, kopaszom is:)

Én Susa táppal etetem őket, vaníliás ízesítésű, vagyis inkább csak azzal van "illatosítva", nagyon szeretik, és jó apró szemű, szívesen eszik a kutyusok.

Viszont: az egyik ismerősömnek a kopasz kutyija is ilyen, szinte csak a zöldséget hajlandó elfogadni, hús, jutifalat, táp nem nagyon érdekli.

Majd megkérdezem, mivel eteti a sok vega kaja mellett, mert a kutya gyönyörű, egészséges, a kutyasuli sztárja.

Üdv.

2012. aug. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kutyák gyomra a rendszertelen étkezéshez van szokva, napokig sem lesz semmi bajuk, ha nem esznek, sőt, néha még ajánlatos is koplalónapot tartani. Felesleges az aggodalmad, csináld úgy, ahogy leírták! Én még 10 percig sem várnék, amint otthagyja az ételt, máris elvenném előle. Hamar megtanulja értékelni az élelmet.
2012. aug. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbálom a susa tápot adni neki vaníliásat, ilyeneket jutalomfalatból is szokta szeretni. Csak nem tudtam, hogy rendes tápban is van ilyen.
2012. aug. 15. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!