Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cavariel King Charles spániel,...

Cavariel King Charles spániel, mopsz vagy francia bulldog?

Figyelt kérdés

Társasházba szeretnék kutyát.Nagy kert van, és viszonyításilag nagy lakásunk is.Sok kutyafajtáról olvastam, fajtabemutatóvideó, stb....és végül erre a 3ra szűkült a kör.Anyumnak az a feltétele hogy a kutyus gyorsan megtanulja a szobatisztaságot.Olvastam hogy a yorkshire és a csivava nehezen szokik rá.

De, úgy gondoltam megkérdezem, hogy ti melyiket tartjátok a legjobbnak ezek közül?:) Vagy ha esetleg tudtok még kis termetű és okos fajtát, mondhatjátok:)



#kutya #mopsz #francia bulldog #öleb #cavariel king charles spániel
2012. aug. 14. 22:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem Francim van. Megcáfolnám az állítást mi szerint horkol és röfög. Egyiket sem csinálja. Sokszor annyira csöndben van, hogy azt se tudom, hogy a szobámban van-e. De lehet, hogy azért nem horkol röfög, mert nincs elhízva. Max, ha nagyon melege van kint akkor szokott egy picit. Amugy nagyon csöndes. Őt is kell vinni mozgatni. Én is kicsit elfogult vagyok, de szerintem nagyon aranyos okos és rettentő alkalmazkodó. Akkor kel amikor én akkor is fekszik. Ha előbb kel föl csak ül csöndben a helyén. Ugatni nagyon ritkán szokott. Nagyon csendes.
2012. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp mopsz, iszonyú szeretnivaló és nagyon tud szeretni.:)
2012. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem NE francia bulldog legyen. Szegény fajta, teljesen túl van tenyésztve beteges, röfög, állatorvostól hallottam, hogy nagyon sok francia bulldog páciense volt mostanában, az ínyük szinte mindig tiszta gyulladás. Én ezt a fajtát NAGYON nem ajánlom neked... remélem segítettem!
2012. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Na, én most estem gondolkodóba, mert a nagyapám immáron 13 éve tenyészt mopszokat...

Mopszok: egy teljesen tökkelütött, örökmozgó, imádnivaló társaság. Szüksége van a figyelemre, pozitív megerősítésre. De nagyon tudnak szeretni. :)


Francia bulldog: a papámnak szintén volt egy ilyenje. Dózernek hívták, és illett rá: a kennelben, ahol tartva volt a drága, oda kellett rögzíteni a tálját, mert tönkrevágta. Utána is folytatta, de akkor betonba beletette a tálat, így volt jó.

De ők is nagyon aranyosak, nem lehet rájuk haragudni.


Spániel: a közeljövőbwn ilyet szeretnék, de nem volt még vele dolgom. :S

2012. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én a cavaliert választanám, az a legszimpibb.:)
2013. ápr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!