Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melegek a kutyáim? (Részletek...

Melegek a kutyáim? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés
Van két 3 éves fiú tacskóm, akik 3 napja játszás közben párosodni kezdtek egymással - és azóta állandóan. Mitől lehet ez, milyen problémát okozhat és mit lehet ellene tenni? Ez homoszexualitás

2012. aug. 14. 22:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, és normális válaszokat kérek, mert picit aggódom! Ilyet még csak a south parkban láttam, és azt hittem, hülyeség...
2012. aug. 14. 22:52
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Hát lehet, hogy mivel nincs nőstény a közelben, ezért erre "kényszerülnek" ... oO

Nekem lánykutyám volt, akire folyton jöttek a kutyák, és a kis hülyéje "eltanulta", és utánozta őket, és ő is ugrált rájuk... :DD

Elég fura..

2012. aug. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem, ez nem homoszexualitás. A kutyák igy fejezik ki dominanciájukat a másikon. De mivel (elvileg) Te vagy a falkavezér,ez tiltott dolog nekik, tehát állitsd le őket minden alkalommal. Tudod, a farkasoknál csak az alfák párosodhatnak, ezért ezt csinálniuk a jelenlétedben nagy tiszteletlenség. Olvass utána a falkavezérségnek (Cerberos honlapján, Jan Fennel: Kutyapszihológia könyvében-mindkettőt megtalálod a neten).


Két ivaros kan kutyát tartani nem a legkönnyebb dolog, ivartalanitáson nem gondolkodtál???

2012. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
A dominanciát is kimutathatják ezzel, ha jól tudom.
2012. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%
Na hát milyen emberek vannak itt, miért kellett így lepontozni? Az embernek már véleménye se lehet, pfffffff.
2012. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
pontosan,a dominanciájukat fejezik ki ezzel.igazából nem párosodnak,csak imitálják az aktust.még a nőstények is szoktak ilyet csinálni.szóval nem para
2012. aug. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De lehetnek melegek a kutyák, az állatok között is van homoszexualitás.
2012. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!