Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék venniYorkshire...

Hol tudnék venniYorkshire terriert szegeden és környékén? Részletek lent

Figyelt kérdés
Olvastam h 2 fajta méretű yorki van egy 4 kilósra is megnövő és egy kisebb.Én hioobállatként szeretném tartani nem vinném versenyre nem tenyészteném de mégis a kisebbet szeretném.Az igaz h nem szabad kiskutyát venni9 csak kenelekből?És onnan mennyibe kerül egy kiskutya?Hol tudnék venni? Esetleg van valaki akinek van nak kiskutyái vagy karácsony fele lesznek?

2012. júl. 29. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy méret van!
2012. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy standard méret létezik, ettől lehetnek kisebb eltérések, de mini, közép, óriás yorki nincsen, maximum a standardtól kisebb vagy nagyobb méretű. (erre a tenyésztőnek fel kell hívnia a figyelmet). Mindenképpen tenyésztőtől érdemes vásárolni, olyantól aki egészségügyi garanciát is vállal a kölyökre. Az ár függ attól, hogy melyik kennelből veszed, és hogy mire szeretnéd alkalmazni.
2012. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, kedves telefonom előbb elküldte, mint ahogy át tudtam volna fogalmazni. :D szóval:

Egy standard méret létezik, mini, közép és óriás yorki nincsen, maximum a standardtól lehetnek kisebb eltérések. (erre a tenyésztőnek fel kell hívnia a figyelmet.) Érdemes tenyésztőtől vásárolni, olyantól aki egészségügyi garanciát is vállal a kölyökre. Az ár függ attól, hogy milyen kutyust szeretnél. Általában a szukák drágábbak a kanoknál (nem mindenhol), de ha hobbi tartásra szeretnéd akkor ivartalanítási kötelezettség mellett kb. 60.000 - 100.000 ft között vannak. Ha kiállításra is szeretnél menni ennél magasabb árra kell számítani. Ami fontos, hogy törzskönyve legyen a kutyának, ez igazolja hogy fajtatiszta. Nem tudom Szeged környékén milyen kennelek vannak, érdemes kiállításokra járni, érdeklődni, ismerkedni a fajtával. :)

2012. júl. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves írók.Tudom h elvileg nincsen mini meg nem mini.De egy yorkis szakkönyvbe olvastam h a kiállítási kutyák kisebbek mint a hobby yorkik.Én hobbi célra szeretnék kiállítási méretű kutyát.Értitek?
2012. aug. 4. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!