Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég hülye kérdés, de van...

Elég hülye kérdés, de van show vonala roti? És ha igen melyik kennel az?

Figyelt kérdés

2012. aug. 16. 20:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*vonalas
2012. aug. 16. 20:57
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szinte az összes az. Sajnos.
2012. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azt még nem bontották szét én ugyan olyat látok kiállításon mint kiképzésen bár nincs sok kiállításon.
2012. aug. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
De csak szinte, mert bizony én tudok munkavonalast, innen lesz az enyém is!
2012. aug. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, vannak, akiknek a munkakészség is fontos a tenyésztésnél. De elég gyatra a rotik munkája. Alig van pár, amelyik elmegy III-ig.A létszámukhoz képest nagyon kevesen méretik meg őket munkára.
2012. aug. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát azért elég ordító a különbség... hogy egy roti izmos és pörög, vagy dagadt és cammog az utcán pórázon...

és folytathatnám.

2012. aug. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már régóta szeretnék ilyen fajtát, de nem szeretnék vele dolgozni (valahogy sose érdekelt az ilyesmi) Szerintetek ha veszek egy show vonalast és úgy tartom mint egy sima kutyák akkor boldog lesz ? Vagy inkább az olyan kenneleket nézzem amikben jobb munka kedvű kutyák vannak?
2012. aug. 17. 05:58
 8/12 A kérdező kommentje:
ÉS mennyire kell szigorúan nevelni? nem első kuty lenne, de eddig csak könnyebben kezelhető fajtáim voltak (vizsla, malamut, egy schnauzer keverék). Imádom ezt a fajtát sok jó emlék fűz hozzá (kiskoromban volt a szomszédnak egy rotija azzal nagyon szerettem játszani, de mást meg támadott volna). Kutya iskola lenne.
2012. aug. 17. 06:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én is tervezek kutyát venni pár éven belül (most is van, de megvárom, míg a kutya abszolút megbízható lesz, tehát alapfok és középfok után jöhet szóba a roti).

Szerintem ha suliba járnál vele, akkor nyugodtan vehetsz munkavonalast, mert hogy nem dolgoznál vele, az nem egyértelű, mit jelent-viszont mivel írtad, hogy suliba járnál vele és foglalkoznál, az más. Én csak innen vennék:

Siroccó Rottweiler kennel. Nézd meg, mennyire részletes a honlapjuk. Ismerek is innen kutyát. Ég és föld egy ilyen roti és egy esetleg bizonytalan helyről vásárolt. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy Te bizonytalan helyről szándékozol venni, csak eddig amilyen rotikat én látok többségben.... az a sajnálatos, hogy csomóan vagy csak a kertben tartják, és nem sétáltatják, csak etetik meg simogatják, "oszt jóvan", vagy pedig lakásban van és ennek ellenére csak pórázon sétáltatják, és annyira el van hízva, hogy rossz ránézni. Ezekhez a kerti és elhízott rotikhoz képest ebben a kennelben levő kutyák képei számomra gyönyörködtetőek!!!

2012. aug. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja éa ha már Neked volt malamutod és schnauzered, akkor nyugodtan vágj bele :D pláne, ha lesz kutyasuliba is vive! Én is csak a németjuhász után merek belevágni. Bár tudom, attól nehezebb lesz, mindenesetre nálam csak a szuka jöhet szóba.
2012. aug. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!