Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon a szivemhez nőtt, mit...

Nagyon a szivemhez nőtt, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám, még kb. 8 éve hogy megszületett, azota velem él.Nemrég észrevettem hogy a szeme körül olyan zöldes, és észrevettem mintha nem jol látna :S Ma történt hogy kiszökött az utcára és vagy 2auto is majdnem elütötte, aztán később délután meg elkezdett rám morogni, rá ugrott a lábamra és elkezdte harapdálni a szoknyám :S nagyon megijedtem, nemtudom mit csináljak. Nagyon a szivemhez nőtt, de tudom ez igy nem maradhat :S:S Várom a válaszokat, és köszi hogy elolvastátok
2009. júl. 22. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
esetleg keress fel orvost, és ő megmondja mi a kutya baja, lehet e rajta segíteni... vagy javasol valakit, aki ért hozzá, vagy tudja kezelni az ilyen gondokat...
2009. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy orvos tud szerintem segíteni neked. Nekem nincs ötletem.
2009. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal kezd megvakulni és emiatt támad rád, mert bizonytalan és nem tudja mi is az, amit homályosan lát. Vizsgáltasd meg, talán lehet rajta segíteni. Amennyiben nem, még akkor is beletanulhat a szaglás alapján való tájékozódásba, nekem 2 idős korára megvakult kutyám is volt, mindkettő jól érezte magát. Viszont a betegségétől függetlenül mindenképp old meg, hogy semmilyen módon ne tudjon kimenni az utcára egyedül. Ezt eddig is el kellett volna intézned.
2009. júl. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem zöld hályog lehet,de nem tudom pontosan,vidd el JÓ állatorvoshoz,ő biztos tudja mi a baj!
2009. júl. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz, de a 16 éves tacskónk ugyanilyen volt. Mikor mentem be a kapun, hangosan morgott rám, de ha beszéltem hozzá megismert. Ezért eszembe se jutott volna elaltani vagy ilyesmi. De fordulj egy JOBB állatorvoshoz, aki lehetőleg nem pénzéhes. Remélem rendbejön a kutyu!:)
2009. júl. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat. Mindenképpen elviszem állatorvoshoz és ő majd elmondja mi a teendő. Remélem sikerül meggyógyitani mert nagyon megszerettem.
2009. júl. 23. 13:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lát rendesen a kutya, az átmenetileg megzavarhatja, hiheti azt, hogy idegen van ott, bizonytalan lesz és agresszívebb. De ha bíztok egymásban, ez gyorsan kinevelhető, sőt talán az állatorvos magán a betegségen is tud segíteni.
2009. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Doki egyértelmű, de az inyén lehet látni hogy egészséges e vagy nem, ha megnézed felül hogyha sárga akkor tuti beteg de hogyha olyasmi a szine mint a te inyednek akkor nem lehet nagy baj.
2009. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!