Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb Angol Cocker...

Melyik a legjobb Angol Cocker Spániel kennel?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Cockert kiállításra de nem tudom melyik kennelből hozzak.sokat hallottam a Rizibiziről,a La scale kennelről meg még jó párról.De melyik a legjobb?
2012. aug. 17. 14:04
1 2
 1/13 petrusi ***** válasza:
100%

Hát, szerintem a Rizibizi.A tenyésztő eléggé tapasztaltnak tűnik, kutyáiról és írásából ítélve.Az eredményeik magukért beszélnek.Szép kutyáik vannak, úgy tűnik jó helyen.Plusz, hogy a La scale-nél is vannak kutyáik.

Én őket választanám.

2012. aug. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a Rizi-Bizinek tényleg nagyon szép kutyái vannak :) nekem a Kertvárosi kajtató kennelből van spanim, nem hinném hogy lehetne versenyre vinni, de én őt látom a leggyönyörűbbnek :3
2012. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én személyes kedvencem ez a kennel. Küllem, egészség és jellem terén az ő kutyáik tetszenek a legjobban:


[link]

2012. aug. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Az Athinas product kennelen is gondolkodtam.Csak karácsony óta semmi hír sincs róluk.Így a Rizibizi és a La scale között vacilálok.A Serciről mi a véleményetek?
2012. aug. 18. 20:51
 5/13 petrusi ***** válasza:

Szép kutyáik vannak, és már meg sem lepődtem, hogy a náluk lévő Rizibiziből származó kutya champion várományos.Szép eredmények is vannak.

Én azért még mindig a Rizibizit választanám, bár nem vagyok spánielszekértő.

2012. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát írj nekik levelet és kérdezz rá a tenyésztési terveikre. Sokan az FB elterjedése óta nem nagyon frissítik a honlapot, hanem az adatlapjukon keresztül kommunikálnak. Az igazán jó kennelekben egyébként sincs mindig alom, és általában várólista van. Ha komolyan gondolod a dolgot, nehogy az döntsön, hogy hol van vagy lesz a közeljövőben alom!
2012. aug. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Úgy döntöttem hogy a Rizibizből fogom hozni a következő Spánielemet.Sok jót hallottam felőlük.Habár van aki azt mondta "nagyüzemi tenyésztők".Mondjuk tény hogy elég sűrűn van náluk alom.De Bronzkoszorús mestertenyészet.Még megnéztem a Fűzberkit is.Ők arany koszorús mestertenyésztők.De náluk főleg arany és fekete kutyák vannak.

2012. aug. 28. 15:24
 8/13 anonim ***** válasza:
A fuzberki nagyon jó ha kiállításra szeretnéd akkor ne sable kutyát válasz nem annyira szeretik az egyszinuekel jobb eredményeket lehet elérni. Meg attól függ mennyit szeretnél rá költeni a rizti biziben 150000- tól. Kezdődik egy kutyus szépek csak divat színek:)
2012. aug. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vok egyébként a rizi bizi jó csak most ott csoki,és ennek változatai vannak meg sable. Ha sablet szeretnél a la scale, ha csokit akkor rizi bizi, ha arany v fekete fuzberki. Sok szerencsét
2012. aug. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Hát eléggé tetszik a csoki.De az arany régi kedvencem.Már volt arany cockerem és coboly is volt.De egyik sem kiállítási kutya volt.

Gondolkoztam még az of Vama's Dogs kennelen is.Őket személyesen ismerem.De nektek mi a véleményetek erről a kennelről?

2012. szept. 1. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!