Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kityám (aki fiú ) nincsenek...

A kityám (aki fiú ) nincsenek szexuális vágyai! Mért van ez?

Figyelt kérdés
2012. aug. 17. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kityád mondta neked?
2012. aug. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az unokatestvérem kutyája még a párnávan is ... az én kutyám meg fel se gerjed mikor meglát egy lány kutyát (nem mintha ez baj lenne) de ez normális ?
2012. aug. 17. 14:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nagyon fiatal, akkor igen.
2012. aug. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Bozsikrisz ***** válasza:
100%

"az unokatestvérem kutyája még a párnávan is"

Az unokatesód kutyája nagyon el van rontva. Ez nem szexuális vágy a kutyáknál, hanem dominancia probléma. Nekem a szuka (!!) kutyám kapta el egyszer az egyik plüssmacimat. Azonnal letiltottam róla, egy jól nevelt kutya ilyet nem csinálhat.

A rokonod kutyájának ebből még komoly gondjai lehetnek.

2012. aug. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A tied viselkedik normálisan, a másik a dominanciáját fejezi ezzel ki, és azzal hogy előttetek, ill az unokatesód előtt csinálja mindezt azt is, hogy a rangsorban felette áll.

A kutyáknál a párzás pusztán Ösztön, nem élvezetből csinálják, sőt még fájdalmas is nekik, nincsenek úgymond ezirányú vágyaik. A párzó mozdulat tárgyakon, ember lábán, nem tüzelő szukán vagy más kanokon meg a dominanciát fejezi ki.

2012. aug. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm ! most már értem .. az én kutyám igaz meg van nevelve az uncsitesóm kutyája nevelhetetlen, köszönöm hogy elmontátok így büszkébben nézek majd a kutyámra
2012. aug. 17. 14:49
 7/7 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nevelhetetlen kutya nincs, csak neveletlen. Normálisan nevelt kan akkor gerjed egy szukára, ha az tüzel.
2012. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!