Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy németjuhász kiskutyám...

Bones 2.0 kérdése:

Van egy németjuhász kiskutyám úgy kb3 hónapos nagyon neveletlen mit tegyek?

Figyelt kérdés

próbáltam tanitgani meg fegyelmezni de egyszerüen nem lehet bírni vele rengetek könyvet elolvastam de nála nem vállt be semmi.

a legfőbb godnok azok h mindenkire ráugrál és harapdál, kinővi ezt majd? mert nem akarom h megsebesítsen valakit


2012. aug. 17. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Én ezt minden német juhásznál tapasztalom, hozzájuk amúgy is határozottabb és következetes tulajdonos kell, ha alami rosszat csinál, ne sajnáld, rákiabálsz és bezárod valahova pár percre, az a lényeg h megijedjen, és ezt ismételd minden alkalommal. Nem mondom hogy könnyű lesz, de laglább erőszakmentes.
2012. aug. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha könyvből nem megy, akkor irány a kutyaiskola! Nem fogja kinőni.
2012. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=ugr%E1l+%2C+..

Itt olvasgathatsz. A nevelés meg nem fog tökéletessé válni akár egy hónap alatt. Nem változtatni a módszereket, hanem kitartóan megkövetelni egy félét. De azt mindig és mindenkinek a családban.

2012. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az olvastam, ha ugrál a kutya, amikor felugrik, finoman rá kell lépni az egyik hátsó lábára, ezt nem szeretik, ezáltal leszokik majd róla. A harapdáláshoz pedig annyit, hogy amikor harapna, rákiabálsz, hogy nem szabad, és rákoppintasz az orrára. Ezek segítenek, de ahogy felnő, szépen lassan leszokik róla. Sok szerencsét!:)
2012. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az a pillanat, amikor érdemes egy kutyaiskolába ellátogatni. Ez egy jövőbeli befektetés, pénzbe kerül, de a végeredménye is meglesz.
2012. aug. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. aug. 18. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
"Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld."
2012. aug. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!