Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle kutyám valószínű...

Beagle kutyám valószínű megevett egy darab fóliát, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kint hagytam a pulton neki az ebédjét hogy olvadjon fel, mert fagyasztottam le neki főtt májat.Egy kis darab ilyen frissen tartó fóliába csomagoltam.Elmentem a boltba és most hogy keresem, nincs meg...De a fólia sem.Szerintetek meg tudja emészteni?
2009. júl. 23. 11:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy kikakilja egészben vagy kihányja... semmi baja nem lesz. Én a múltkor adtam kiskutyumnak joghurtot h nyalja le a fedőt, és az egészet bekapta és huppsz lenyelte...semmi baj nem lett
2009. júl. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elöszőr is mérd meg a lázát majd ha van vidd dokihoz ha nincs láza,de levert,nem eszik stb.. akkor is vidd állatorvoshoz.És legyél óvatosabb,mert ez neem játék.De én biztos,hogy elvinném kivizsgálni a beaglemet ha ilyen probléma lenne
2009. júl. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem lesz semmi baja .. az enyém a multkor zacskostol bekapta a jutifalatnak odakészitett virsli ...

majd kijön belöle

figyeld, hogy van-e valami tünete ...

2009. júl. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Tudom hogy nem játék.Teljesen elfeljtettem hogy ott hagytam...Most már nem tudok mit csinálni.Múltkor is csomagoltam neki jutifalatot alufóliába akkor is kikapta a kezemből és megette.De azt kikakilta.De hát ez másfajta fólia...Ha nem eszik este meg nem kakil és bágyadt lesz akkor elvisszük holnap dokihoz.A beaglekkel csak ez az egy baj van, hogy mindent megesznek...
2009. júl. 23. 11:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Még hogy nem lesz semmi baja! Figyeld, ha nem kakilja ki irány a doki! Az én beagle-m majdnem egy ilyenbe halt bele. Nem bírta kikakilni, beszorult a hasában és műteni kellett.
2009. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!