Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok? Nekem az lenne...

Kabymaci kérdése:

Terhes vagyok? Nekem az lenne a problémám hogy valószínű 5 hetes terhes vagyok de a teszt negatív. Minden tünetem erre utal. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Orvosoz nem akarok elmenni mert félek még korai, és nehogy utána valami baj legyen. Folyamatosan ezen jár az agyam.
2011. júl. 4. 09:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várj még , vagy vegyél minden nap egy olcsóbb tesztet. Egyébként hogyan számoltad az 5 hetet?
2011. júl. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Azért ez nem így működik. Hogy kitalálod,hogy terhes vagy és akkor biztos az is vagy!
2011. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Menj el orvoshoz nyugodtan.Vérvételre küld valószínűleg.

Milyen tüneteid vannak?Nekem Ápr.6tól volt számolva a terhességem és május elején negatív lett a teszt!Várj 1-2 napot, hát ha pozitív lesz.

2011. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

első válaszolónak:

ilyen terheségi kalkulátorral számoltam ki hogy hány hetes terhes vagyok mert május 28 volt az utolsó menstruációm első napja.

2011. júl. 4. 10:13
 5/15 A kérdező kommentje:

harmadik válaszoló:

tüneteim:mellem iszonyatosan érzékeny,fáradékony vagyok,kívánós vagyok , gyakori pisilés,szagokra érzékeny vagyok. azért gondolom hogy terhes lehetek.

2011. júl. 4. 10:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem bántani akarlak, de ezeket be is lehet képzelni. Ha a teszted negatív, ne éld bele magad! Nem mondom, volt már olyan,hogy nega teszt ellenére baba volt, de azért a doki a legbiztosabb.
2011. júl. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megpróbálom nem bele élni magam de olyan jó lenne,
2011. júl. 4. 10:29
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nem bízol a tesztben, menj el orvoshoz, ő elküld egy vérvételre, amiből azonnal meg tudják mondani, hogy terhes vagy e.
2011. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Késhet is a mensid, lehet a peteérésed később volt. Minden tüneted passzol ami mensi előtt elő szokott jönni néhányunknál. A tesztnek már ki kellett volna mutatni, legyen az a leggyengébb 25-ös érzékenységű is.
2011. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Majd 3 éve, hogy minden írtam ki ide kérdést, hogy "terhes vagyok, de miért negatív minden tesztem?" és hasonlóakat. 7 hetesnek számoltam magam, hisz annyit késett, minden tünetem meg volt, a doki nem látott semmit a teszt negatív.

Egyértelműen beképzeltem magamnak, mikor tudatosult bennem, hogy még sem vagyok babás rögtön megjött a havim.

Most 34 hetes várandós vagyok, de semmi tünetem nem volt a terhességem során. Néha fájt a cicim, de ez is már csak a 16. hét után jelentkezett. Nem voltam fáradékony, nem voltam aluszékony, semmi szag undor vagy ingerlékenység, semmi hányinger.

2011. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!