Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik a kutyám?

Miért nem eszik a kutyám?

Figyelt kérdés
Egy 2 éves mopsz kutyám van, aki már 3 napja nem hajlandó enni, és sétálni sem akar már eljönni, pedig mindig mozgékony volt. Most le van lassulva, nem látszik betegnek, de valami baj van, és nem tudom mit tegyek... Valaki gondolja hogy mi baja lehet, vagy miért ilyen a viselkedése?
2012. aug. 18. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Most vidd orvoshoz és függetlenül attól h volt-e kullancs előzmény, mondd h babéziára gyanakszol. Ha tovább vársz, a keddet biztos nem éli meg ha ez babézia....és ezekkel a tünetekkel simán lehet. Ha már véreset pisil, akkor már nagyon előrehaladott és sokkal kevesebb az esély a gyógyulásra.


[link]

2012. aug. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Utána néztem ennek a fertőzésnek, és szerintem nem az lehet, mert házban él, nincs, és nem is volt bent kullancs, meg semmilyen hasonló dologra nem gyanakodnék. Orvoshoz csak hétfőn tudnám vinni, a közelben sajnos nincs rá lehetőség.
2012. aug. 18. 17:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet a meleg miatt is. De egyáltalán nem eszik-iszik, vagy csak kevesebbet?
2012. aug. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam hogy a meleg miatt is lehet, mert előző nap órákat kint volt napozni, mint ahogy ilyen lett. Iszik, de csak keveset, enni nem akart, sőt egy falat sem ment le a torkán, de pár perce megevett kb 10 dkg sült húst, de többet nem is kér.
2012. aug. 18. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá, én biztos nem várnék keddig, de te tudod. Jobbulást a kutyusnak!
2012. aug. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ha tehetném, vinném dokihoz, de nincs rá lehetőségem. De már jobban van, és kezd a régi lenni végre. :)
2012. aug. 18. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!