Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyaürülék összeszedésnél...

A kutyaürülék összeszedésnél mi van akkor ha az nagyon híg?

Figyelt kérdés
mondjuk hasmenése van a kutyának, akkor is kötelező összeszedni? hogyan? mert az egy dolog hogy összekenem vele a zacskót de attól még a 95%a ott marad mert nem lehet megfogni...

2012. aug. 18. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

én ilyenkor nem szedem össze, olyan mintha a pisit akarnám felszedni..


múltkor szóltak be ezért (én tényleg mindig mindenhol felszedem,kivéve az erdőket),hogy mért hagyom ott, erre mondom,hát próbálja meg maga felszedni a folyékony kaksit,lehetetlen..nem szólt aztán :D ha van homok vagy föld akkor teszek rá azt,de nem szedem fel..

2012. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy ott hagyom vagy felszedem amennyit lehet
2012. aug. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van lehetőség rá, akkor földet kell rá szórni.
2012. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mikor én tudtam, h hasmenéses, elvittem fél l vizet is magammal. És leöntöttem. De itt annyira hülyék laknak, h a pisi miatt is beszólnak.
2012. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha olyan a hely, akkor megpróbálom a fucsomoval együtt kitépni. Ha föld,akkor rászorok,rarugdosok vmennyit.
2012. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy megoldás lehet erre az esetre egy kicsi lapát is,s azzal,a földdel együtt fellapátolni.
2012. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!