Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy másfél éves törpeuszká...

Van egy másfél éves törpeuszkárom és szeretnék vele agilityzni. Nem késő még elkezdeni? És az uszkárok mennyire jók ebben a sportban?

Figyelt kérdés

2012. aug. 19. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Az uszkárok a lehető legjobbak. Pörögnek, ugrálnak, végig repülik a pályát. Nem késő most sem, hamar beletanulnak
2012. aug. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az uszkár, a 2. legokosabb kutya. Nem késő elkezdeni, SŐT!! Legyen egy kis alap engedelmese. Ül, helybenmaradás, fekszik, Visszahívás. (választhatsz, hogy fekszik, vagy ül) De ezek ott nagyon fontosak. Sok sikert, majd írj, hogy hogy megy! :))
2012. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sohasem késő, de a tied még bőven fiatal úgyhogy még sokra is vihetitek, sőt most már azon sem kell aggódni, hogy még nem ugrálhat. Nálunk van 2-3uszkár, egész ügyesek (bár a gazdival van egy kis gond, de a kutyái ennek ellenére jól teljesítenek).
2012. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,akkor hamarosan elmegyek :)
2012. aug. 20. 09:15
 5/6 anonim válasza:
Nekem is uszkárom van.Igen én 3 évesen kezdet el vele(most is három éves)Redszeresen sportolunk.Ha meg tanítani a karod kicsit késő.Én kis kora óta tanítom, sikerrel.1.lettünk már egy agility versenyen.Tehát sok sikert!😊
2016. okt. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem késő és elég jól szoktak szerepelni.
2016. okt. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!