Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 15 hónapos kutyánál ha azt...

15 hónapos kutyánál ha azt szeretném, hogy másik névre hallgasson, akkor hallgatni fog az új nevére?

Figyelt kérdés
Most kaptam egy Amstaff kutyát,és nem tetszik a neve.Érdemes más névre tanítani?
2012. aug. 20. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha elég sokszor mondod neki az új nevét, egy idő után meg fogja szokni
2012. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hát ha sokszor azt mondod neki és amikor figyel az új nevére akkor jutalmazd meg..


amúgy mi volt a neve és mire akarod váltani ??

csak kíváncsiság :)

2012. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!A régi gazdája a ROKKÓ nevet adta,de az olyan név,hogy amire kimondod lejár a nap.Én egy egyszerű rövid nevet akarok adni neki.DENI!
2012. aug. 20. 11:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Nkem a rokkó jobban tetszik :D imádom az amstaffokat :D de a deni is jó :D nkem is van ilyen fajta kutyám :D
2012. aug. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nehezebben fogja megszokni. Ha mondjuk Deniről akarnál átállni Mexi-re azt nagyon hamar megszokná. Egyébként nem értem mi a baj a Rocco-val. Azért nem egy hét kimondani ezt a nevet.
2012. aug. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egy kicsit túloztam.De ha a ROKKÓ nevet megfigyeljük,akkor sok benne az olyan betű amit csak hosszan lehet kimondani.A kettős "k"-ra és a hosszú "ó"-ra gondolok.Ha a DENI nevet nézzük,csak rövid betűk vannak benne.Lehet,hogy sokan nem értik ezt a logikámat,de mindenkinek vannak furcsa dolgai.
2012. aug. 20. 13:01
 7/10 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk 2 nap alatt szokott át a Fifiről a Sheilára[síla]. Csak simogatás közben kell mondogatni a nevét, beszélni hozzá, mintha nem is lett volna más neve.
2012. aug. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nekem is ammstaffom van én Rocco-nak hívják! :D
2012. aug. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Egyik ismerősöm kutyáját Rocco-nak hívták, és ő Roki-nak becézte. Csak egy ötlet, de esetleg hívhatnád így a kutyádat, mert ezt valamivel rövidebb kimondani, és mivel ez egy becézés, ő is hamar megtanulná :)
2012. aug. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ez is jó ötlet.
2012. aug. 20. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!