Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera, Kennel's Favourite,...

Josera, Kennel's Favourite, Profine, Happy dog - Melyiket ajánljátok tapasztalatból?

Figyelt kérdés
A kutyusunk nagyobbra tervezte a növést, mint ahogy azt reméltük (kb. 25 kg lesz az állatorvos szerint), így kénytelenek vagyunk a Royal Canin-ról valami olcsóbbra váltani, mert nem eszik keveset :) Amúgy keverék kutya, lakásban, napi 2x séta, hétvégén kutyaovi.

2012. aug. 20. 11:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A Happy Dog hagyományosan csak a legjobb minőségű, Németországból származó alapanyagokat használja föl. Nem tartalmaz kémiai színezőanyagokat, ízfokozókat, tartósítószereket, és húslisztet vagy szóját. Happy Dog kutyatáp - természetesen egészségesebb!
2012. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi Joserával etetünk és gazdaságos is, valamint jó kondiban voltak tőle a kutyák. Sportkutyák így Josera Active-ot esznek.
2012. aug. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Összetétel szerint a Kennel's favourite-ot, de tapasztalatból a cibaut ha ebben az árkategóriában keresel tápot (20kg-os tenyésztői kiszerelésű kölyöktápja 13e Ft körül van, mi már felnőttel etetünk az 10e Ft). A happy dogra egyre többen panaszkodnak és minden ismerősömnél előjött az a "probléma", hogy az amúgy sem olcsó tápból főleg kölyköknek minimum 2x annyit kellett adni mint amennyi a napi ajánlott adag, mert fogyásnak indultak tőle.

A josera mára aránytalanul drága lett, bár nem egy rossz táp, de nem 800Ft+ /kg árért, akkor inkább már brit care, ami szintén nincs a felsorolásban, de egy nagyon jó ráadásul gabona mentes táp.

A royalnál nem csak árban, de minőségben is jobb, mind a kennel's, a profine, a cibau, és a brit care is.

2012. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én Acanával etetek,tudom ajánlani. Igaz,nem olcsó táp,viszont kevés kell belőle. Happy Dog sem lehet rossz,csak amennyivel olcsóbb,annyival többet eszik meg belőle(több végtermék).Royal meg amúgy nem olyan jó,mint amilyennek reklámozzák,tele van ízfokozóval,színezékkel.
2012. aug. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ahány ház, annyi féle kutyatáp :D A fent írtak alapján egyikkel se nyúlhatok olyan vészesen mellé :)

Köszönöm.

2012. aug. 21. 07:44
 6/14 A kérdező kommentje:

Ahogy olvasgatok közben, több helyen felmerül, hogy a Happy Dog-ból 2x annyi kell, mint az ajánlott mennyiség... akkor ez kuka.

Mi a különbség a Brit és a Brit Care között? Utóbbi jobb minőség? Az árból ezt gondolom.

Valamint minél inkább belemélyedek, annál inkább nem tudok dönteni, hogy Josera Kids, Profine Puppy vagy Brit... Hjajhhh :D

2012. aug. 21. 08:58
 7/14 anonim ***** válasza:

A brit care jobb minőségű (szuperpremium) gabonamentes táp, míg a brit-nek sajnos több, mint a fele gabona (mint megannyi közép árkategóriás tápnak).

Ha ezek közt vacilálsz amiket írtál, akkor szerintem a joserát még ejtsd ki és nézd meg hogy melyik szimpatikusabb a brit care vagy a profine. Ha a sima brit és a profine közt kéne választani akkor én az utóbbi mellett döntenék.

2012. aug. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De megjegyzendő a profine majd másfélszer olyan drága. Nem mindenki engedheti meg magának...
2012. aug. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ahol néztem a Profine-t, olyan 780 Ft körüli kg árra jött ki, a brit care meg 830... Nem tudom hogy az előző hozzászóló mihez viszonyította, én ezeket számoltam ki. Ja meg a Joseranak is 800 fölött volt a kg ára.
2012. aug. 22. 10:42
 10/14 anonim ***** válasza:

Joserának 800 fölött?? Hol és milyen JOserát veszel?

Én Active-ot használok, az 10ezer a 20 kilós zsák a peteledel.hu-n rendelve. Nekem ez 500/kilóre jön ki.

2012. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!