Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánljatok jó minőségű kutyatá...

Ajánljatok jó minőségű kutyatápot,10. 000 ft körül / zsák, ami kisebb testű kutyusoknak. Dog chow, farmina, josera nem váltak be. Susát ismeri valaki?

Figyelt kérdés
2012. jún. 22. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

10.000 Ft / mekkora zsák?!


Próbáld ki az Acanát amúgy. A jó tápok között még ez a legolcsóbb.

2012. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy tápon mi tud nem beválni?
2012. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Brit premium, brit care, kennel's favourite, cibau
2012. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mi miatt nem vált be a felsoroltak egyike sem?
2012. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

[link] ebbe ugyan kevés van, de ez való a kutyádnak

tudom ajánlani taste of the wild-et is

2012. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Brit Care - bárányos-rizses és gabonamentes.
2012. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Néz körül a brit tápoknál.
2012. jún. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A dog chow és a farmina tápok adásánál a végtermék kritikus, enyhén szólva is lágy, a joserától annyira lefogytak a kutyák, hogy rossz volt rájuk nézni. Köszönöm a tippet, kipróbálom a brit tápokat. :)
2012. jún. 24. 08:34
 9/12 anonim ***** válasza:
Én házi kosztról(nem maradék, hanem nekik főztem) váltottam át britre, mert olcsóbb is és biztos, hogy jobban össze van állítva, mint amit én csináltam. Tesóm acanával etetett pár hónapja ajánlottam neki a britet és azt mondja, hogy meg van vele elégedve, semmivel nem ad nekik többet, mint acanából és a kondijuk is nagyon jó, nála ez fontos, mert aktívan dolgoznak a kutyái. A dog chow-t én személy szerint nem próbáltam, de többen mondták, hogy híg tőle a kutyáik széklete és nem csak a tápváltás után, hanem több hónap után is.
2012. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 kistestű (pincsi keverékek) vannak. Dog chow puppyt esznek, a lila fajtát. Nem fosnak. Úgymond szép, felszedhető állagút produkálnak. :D

Húgomnak beagleje van, ő valami britet emleget, én nem ismerem, állítja nagyon jó.

2012. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!