Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vérzik a kutyám orra?

Miért vérzik a kutyám orra?

Figyelt kérdés

Lécci segítsetek, anyuék nem akarják állatorvoshoz vinni, de én nagyon félek, hogy ha nem visszük el meghal!

Most a nagy melegekbe kezdett el neki vérezni, folyamatosan szivárog az egyik orrlyukából. Anyuék azt mondták, biztos azért mert öreg. Tényleg öreg, 12 éves német juhász kan egy kicsit túlsúlyos is volt ezért ízületes lett, már nagyon lassan tud leülni, felállni..hamar elfárad, megsüketült és alig lát, de én nagyon szeretem és még nem akarom, hogy meghalljon.

Segítsetek! Mi baja van?

Gyógyszerre van pénzem, de orvoshoz nem tudom egyedül elvinni!


2012. aug. 20. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon idős már a kutyád sajnos.

De valahogy értesd meg az anyukádékkal, azért, mert öreg egy kutya, még orvosi kezelésre joga van. Az orrvérzés lehet daganat, idegen tárgy és még más betegség jele is. Beteg kutyát pedig kötelező orvosi ellátásban részesíteni a gazdának.Ehhez nem számít a kor.

2012. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hútsétek a nagy kánikulában felmehetett a vérnyomása. szegény kutya. szomszéd, barát aki el tudna vinni benneteket?
2012. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőlük, hogy majd ha nekik kéne doki öregkorukban, szeretnék-e, ha te elintéznéd annyival, hogy "ugyan mama, hetven elmúltál, ássad a sírodat csendben", vagy hajlandóak jó példát mutatni neked azzal, hogy az öreg kutyát is úgy kezelik, mint akinek jár az állatorvos. Ha tényleg a végét járja, akkor is megérdemel annyit, hogy lássa állatorvos, és megmondja, hogy mikor érdemes inkább már elaltattatni.
2012. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van pénzed, hívd ki az állatorvost, az is valami.

Hol laksz egyébként?

2012. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!