Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan kutyafajtát keresek ami...

Olyan kutyafajtát keresek ami jönne velem az esti futásokra, tudnátok ilyet?

Figyelt kérdés
olyan kutyát keresek ami sportos de viszont nem éppen kistestű mivel általában este futok és olyan helyen nem sok ember járkál szóval kéne egy társ aki ha úgy adódik meg is véd. (: Ha tudtok ilyet kérlek írjátok le!
2012. aug. 20. 22:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Dobermann???
2012. aug. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
arra én is gondoltam, csak hát szüleim elhiszik azt amit a hülye média állít róla... pedig minden csak nevelés kérdése!!! de lehet hogy még meggondolják magukat minden esetre köszönöm a tippet.:)
2012. aug. 20. 22:51
 3/21 anonim ***** válasza:
szerintem a dobi jó fej, csak elléggé gazdaszerelmes. és ha mindenki foglalkozik vele a családból, akkor nem lesz vele gond. szótfogad, és irányitható. Futni pedig szeret:)
2012. aug. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
a dobiról pont a médiában nem mondanak soha rosszat. Sőt, nem is beszélnek róla. Ez inkább egy szájhagyomány utján terjedő téveszme.
2012. aug. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Bármelyik egészséges kutya képes veled esténként futni (csak nyilván szoktatni kell, odafigyelve a terhelhetőségére kölyökkorban), és ha elég tökös, meg is véd, nem kell ehhez külön fajtát vadászni. Akár egy menhelyről is kihozhatsz egy sportos, vagány keveréket, az is jó lesz.
2012. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

bull terrier.bár a dobi is nagyon jó kutya és őt direkt arra tenyésztették ki h megvédje a gazdáját+sportos állat.

bár ha nem akarsz több 10ezret költeni 1 kutyára akkor érdemesebb 1 stramm kutyust hazahozni a menhelyről.

2012. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy válaszoltatok!:)

A menhely nem rossz ötlet, de most a mi menhelyünkön nincs olyan kutya ami megfelelne a célra de várok hátha lesz;)

2012. aug. 20. 23:25
 8/21 A kérdező kommentje:
és a boxer? az milyen lenne?:)
2012. aug. 20. 23:28
 9/21 anonim ***** válasza:
pont a boxert akartam ajánlani :D még nagyon kicsi az enyém, de úgy fut :)) és elég barátságos, de szerintem képes megvédeni, ha érzi, hogy bántani akarnak :)
2012. aug. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
szerintem boxderem lesz majd.:) de még utána olvasok meg minden
2012. aug. 21. 00:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!