Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kullancs, bolha riasztó!...

Kullancs, bolha riasztó! Kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Nagytestű félhosszú szőrű kutyámnak keresek majd. Nyakörvet vagy cseppeket.Kinti benti lesz.

Nektek melyik vált be ?

Esetleg akinek ilyen küllemű kutyája van , ti mit használtok?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 21. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Kiltix nyakörv az a tuti nekem már 3 éves a kutyám és egyszer sem volt benne kullancs ...
2012. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

az 1. válaszoló vagyok

Na jó egyszer volt xD

2012. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
frontline combo, advantix
2012. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem nagyon nagy mázlim van a kuytámmal, mindegy melyik márka vagy fajta, csak jó minőségű legyen - és egy kósza kullancs sincs benne. én inkább csak a hatóidő hosszában látok különbséget.a frontline katasztrofális (2 hét!), Advantix jobb 2.5-3 hét), PracTic annál is (5-6 hét, ezért nagyon sokáig csak ezt használtam nála). most Kiltix nyakörve van, egy kullancs se volt benne, pedig sprőd, hosszú szőrű, a töveknél olyan vattásan. hogy mennyi ideig hatásos, még nem tudom, mert 4 hónapja tettem rá, de most még 100%-os a hatása


azért azt hozzá kell tenni, h a tapasztalatok kutyánként és tájegységenként is eltérnek

2012. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !:)
2012. aug. 21. 14:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyakörvek közül Kiltix, Scalibor, Foresto. Cseppek közül Exspot, Certifect.
2012. aug. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bio Galaktív. Nekem nagyon bevált. Jó kutyára, macskára, nagyon jó áron van és bio.
2012. aug. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk kiltix bevált. Közepes szőrű kutya(husky).
2012. aug. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kocsis Misi válasza:
mi most a tickless ultrahangos kullancsriasztót teszteljük, 2 hónapja eddig tette a dolgát
2012. aug. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!