Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a legjobb kullancs - bolha...

Mi a legjobb kullancs - bolha riasztó kis testű (6 kg) kuytusoknak?

Figyelt kérdés
Frontline Combot használunk, de sajnos belement a kullancs mellette... Légyszi ajánljatok vmi jó nyakörvet, vagy spot-on-t, vagy bármit ami tényleg hatásos!
2010. ápr. 19. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
expot, kiltix, jó a frontline is, csak a 28 napot be kell tartani
2010. ápr. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy a 28 napot? Mármint hogy kullancsok ellen 1 hónapig véd? Mert pont az a baj, hogy ráraktuk a Combot és 5 nap múlva 2 kullancsot szedtünk ki belőle...
2010. ápr. 19. 15:36
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem törpe uszkárom van és..exspost.ot használunk sztemárba is jó ..meg az anyag is
2010. ápr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pracic spot on, esetleg kiltixel kombinálva. Tuti megoldás egyébként szinte nincs, ezért érdemes oltatni lyme kór ellen, és hamarosan a babesia vakcina is elérhető lesz. De nekem a fenti párosítás eddig bevált.
2010. ápr. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha 5 nap múlva kullancs volt benne, akkor rosszul kentétek fel, nem a bőrére, hanem a szőrére került, hősszúszőrű a blöki?
2010. ápr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 RastaMama ***** válasza:
A hatóidőt ki kell várni mindennél, de egyre több rosszat hallok a frontlineról. Nekünk Scalibor nyakörvünk van, mert eddig semmi rosszat nem hallottam róla.
2010. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hosszúszőrű kutyus. Shih Tzu.

De tudjuk hogy kell rárakni. Szét szoktuk fésülni a szőrét és hátul a nyakánál jól bedörzsöljük a bőrébe.

Szóval szerintem vagy immunisak a kullancsok a Frontline Combo-ra, vagy silányabb a minősége. Ezért gondoltam, hogy inkább valami mást kellene alkalmazni nála, olyat, ami megbízható.

Egyébként a tavalyi kullancs szezonban is belementek Combo mellett... Szóval valami nem okés.

2010. ápr. 21. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!