Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Ha a kiskutyám elkapta a...

SOS! Ha a kiskutyám elkapta a parvót mikor jelentkeznek a tünetek? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
Hétvégén nem voltam itthon és most tudtam meg hogy a tesóm vasárnap levitte a kiskutyámat aki nyolc hetes!!! Nincs meg még csak két oltása és levitte!!! Nagyon félek, hogy elkapott bármit is. A mehelyen azt mondták ne is vigyem le amig nincs meg az oltásai. Azt mondja tesóm h nem volt lent sokat, meg csak egy helyen a fűben és nem volt ott kutyakaka de én aggódok! Milyen gyorsan mutatkoznak a tünetek? És mire figyeljek oda? Sose volt még kutyám! Lécci irjatok!!
2012. aug. 21. 21:09
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért csak most nagyon ideges vagyok :(
2012. aug. 21. 21:11
 2/26 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Mikor kapta a második oltást és mi volt az első oltása?
2012. aug. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Péntek délelőtt kapta a második oltását, anyja nem volt. Az ellésben bele halt a menhelyen és aki volt két szoptatós szuka azok nem fogadták el se őt se a testvéreit így kutyáknak való panzi márkájú tápszeren nőttek fel meg embereknek való tejpor amit kaptak adományban!
2012. aug. 21. 21:15
 4/26 A kérdező kommentje:
Jaj az első oltásra azt mondták kombinált oltás volt mert azt ott adaták be de fizetnem kellett az árát és a mostanit már én fizettem meg adattam be az parvó vírus elleni oltás volt!
2012. aug. 21. 21:16
 5/26 A kérdező kommentje:
Azt mondta az orvos még egy oltása hiányzik neki az után lehet levinni!
2012. aug. 21. 21:20
 6/26 anonim ***** válasza:

Ha túlélte a menhelyt a kiskutya, strapabíró kis kölyök.

Nem biztos, hogy okvetlen megfertőződött abban a kis időben. Figyeljed és ha hány, bágyadt, hasmenése van, orvos. De nem valószínű, hogy beteg lesz.Hétvégére kiderül.

2012. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Elvileg az első oltás már véd annyit,hogy egy ilyen rövid kiruccanástól nem lesz baja. 1 hétig figyeld,ha levert nem eszik,nem iszik,nem játszik,öklendezik,nyálzik akkor spuri a dokihoz,de szerintem nem lesz baj.
2012. aug. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ma 2x hányt ki egy kis tápot, de szerintem azért, mert mikor ölbe hoztam haza megnyomtam a hasát. De mióta nálunk van még nem hányt. Ez ennek a jele lehet????
2012. aug. 21. 21:29
 9/26 A kérdező kommentje:
Ma nagyon lihegett is, bár igaz elég meleg volt.
2012. aug. 21. 21:30
 10/26 Hovarju ***** válasza:

Hát ha csak vasárnap volt lent egy rövid időre, akkor szerintem mostanra már látszana, ha valami baj van.

A két oltás valamennyi védelmet már ad neki.

Szerintem kicsi rá az esély, hogy bármi baja lesz, de ha bágyadt, kedvtelen akkor vidd orvoshoz.

2012. aug. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!