Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 kutyával hogyan lehet...

3 kutyával hogyan lehet megszervezni a napot?

Figyelt kérdés
Van két kutyám, aktív, kirándulós, menős életet élünk. Autózunk, sátorozunk, napi 3 séta, stb. Gondolkodom egy harmadik kutya örökbefogadásán. Helye lenne, kert is van, kaja, állatorvos nem gond. Ami miatt bizonytalan vagyok, hogy nem tudom, hogy tudnánk ezután kirándulni, autózni, stb. Két kutyát még berakok a hátsó ülésre, de hármat hogyan? Három kutyával a napi séták nem fulladnak káoszba? Most az egyik kutya a jobb oldalamon megy, a másik a balon. Egy örökbefogadott, felnőtt kutyát lenne esélyem rávenni, hogy úgy sétáljon velünk, hogy a három pórázt kezelni tudjam? Ilyeneken gondolkodom. Ha van valakinek tapasztalata, kérem, írja meg. Köszönöm.
2012. aug. 21. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetben káosz lesz, mivel új kutya, tanulnia kell a szabályokat. Én 4 kutyát is sétáltattam már tökéletes összhangban. Ha tudod kezelni nem gáz. De biztos, hogy egy kis időnek el kell telnie mig minden klappol. Talán ha nem egyszerre vinnéd őket, hanem mindig csak kettővel mennél és az egyik mindig az új kutya lenne akkor hamarabb megszokná mert két kutyát könnyebb kezelni és ha tökéletesen megy együtt a kettő akkor mehet együtt is. Vagy amig nem fogadod őt örökbe addig a már meglévő két kutyádat szoktasd úgy, hogy egymás mellett menjenek és a két jól nevelt kutyád menjen együtt az új pedig külön egy kézzel.
2012. aug. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Nem nehzebb 3al hidd el.
2012. aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elmész kutyát választani, akkor nézd meg hogy sétál pórázon, mert ha abszolút nem ismeri a pórázt, akkor nagyon nehéz lesz harmadik kutyaként megtanítani.
2012. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xperialaci ***** válasza:

1. elmenni az állatorvoshoz

2. elaltatni 2 őt

3. 1 féregteleníteni

4 hazamenni

5 idegösszeomolni

2012. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!