Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért olcsóbb a rákoscsabai...

Mért olcsóbb a rákoscsabai kutyasuli, mint a többi (őrmezei és népszigeti)?

Figyelt kérdés

Nemsokára "ovis korú" lesz a kutyám és nézegetem az ovikat, kell neki a kutyatársaság. Ez mért olcsóbb, mint a többi?

A környék gázos ahol van, vagy maga a kutyasuli a gázos...vagy mért?


2012. aug. 22. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy csak egyszerűen bunkóságnak tartanak annyi pénzt elkérni mint a többi... A suli nem meghatározó szempont a lényeg, hogy milyen más kutyákkal lesz körülvéve.
2012. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig egy jó suli meghatározó....
2012. aug. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gondolom azért olcsóbb, mert viszonylag új suli. De ez csak egy feltételezés. A vidéki tükör iskolák is olcsóbbak.
2012. aug. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Ha olcsóbb, akkor már gázos?

Sok iskola használja már a tükrös módszert, viszont nem biztos, hogy hozzájuk tartoznak hivatalosan. Így nem köti őket a közös előírás a tandíj megállapításában.

2012. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó válaszolónak írom, hogy a tükörmódszeres sulik mind "egymáshoz tartoznak". Amelyik tükrös, annak kötelességei vannak, előírásai, hogy mit hogyan. A pénz nem tartozik bele, mindegyik annyit kér, amennyit akar... Persze a normális határokon belül :)

Kérdező: viszonylag új a suli, tehát ez lehet beveztő ár, plusz a főváros közepén a legdrágább minden, vidéken olcsóbb, talán a Rákoscsabai is ezért lehet olcsóbb, mert "kívül" van.

2012. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Bárkinek joga van használni a tükrös módszert.Vagy csak annak elemeit. Ismerek jó néhány ilyen iskolát.Tehát nincsenek hozzákötve az eredeti iskolához.
2012. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

De hozzá vannak kötve. Az, hogy az elemeit használják, nem jelenti azt, hogy tüköriskolák. Amik elmondhatják magukról, hogy tükörsuli, azoknak bizony meg van kötve a keze.

Van olyan suli is, amelyik nem tükör, de nagyon sok elemet vesz át a tükörtől, sőt, szinte teljesen azonos az oktatási rendszer, viszont 1-2 dolog miatt mégsem egyezik, így ők hivatalosan nem tükörmódszerben oktatnak.

2012. aug. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyan iskolák, amelyek teljesen megegyező tematikával és módszerrel oktatnak, mégsem tükör iskolák. Például azért, mert egy közelben működő másik tükör iskola ott fúrja, ahol tudja. De ez már "politika", ne menjünk bele. Az egyszerűen nem igaz, hogy csak a tükör iskolák tanítanak tükör módszer szerint. Ha én elvégzem a kikvezt, eljárok a szemináriumokra és tanulni a Népszigetre, akkor a saját iskolámban nyugodtan oktathatok azzal teljesen azonos módon, senki se szólhat bele. Ettől viszont még nem nevezhetem magamat tükör iskolának és nem használhatom a logót, viszont cserébe sokkal szabadabb vagyok. Volt szerencsém mindkét tipusú iskolához.
2012. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem azért, mert nem arany szintű tükörsuli, mint a népsziget és az őrmező, hanem "csak" bronz. ettől még ugyanolyan jó, ne félj :)
2012. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!