Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Népszeigeti vagy Őrmezői...

Népszeigeti vagy Őrmezői kutyasuli? Inkább tapasztalatokat kérek!

Figyelt kérdés
Mielőtt kérdéses lenne: tudom, hogy ugyanarra épül mindkettő, hogy elvileg összetartoznak, hogy Korom G. felügyeli az Őrmezőit is,stb. De legyünk őszinték: vannak különbségek. Pl.: az oktatók hozzáállása és a tanfolyamok, foglalkozások minősége között. (Eddig csak az egyikben jártunk)

2011. dec. 14. 12:18
 1/10 A kérdező kommentje:
(jól félregépeltem a címben, szóval Népszigeti, nem népszeigeti :D)
2011. dec. 14. 12:20
 2/10 anonim ***** válasza:
Hááát... Népszigetit személyesen nem ismerem, de arra tippelek az a jobb.
2011. dec. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem, hogy lehet különbséget tenni a két suli között, maximum okató és oktató között, hiszen mindkét suliban vannak ilyenebb meg olyanabb (szándékosan nem írom, hogy jobb vagy rosszabb, mert mindenkinek más jön be) oktatók.

Ami a népsziget mellett szól: a terápiás csapat többnyire ottani oktatókból áll, és ott dolgozik, de sokszor mennek át őrmezőre is.

Ami az őrmezői mellett szól, hogy jobb a felszereltsége, szebb.


Gábor az utóbbi időben a Népszigeten nagyon ritkán fordul meg, egy ideig Őrmezőre koncentrált teljes erőbedobással, mostmeg talán inkább Rákoscsabára fog, meg a vidéki sulik vannak nála prioritásban.


Nekem általánosságban az a benyomásom, hogy Őrmező minden szempontból kicsit fancybb, míg Népszigetre nem találom a jó szót, de komolyabb, munkakutyásabb, szigorúbban gondolkodó.


Hogy a tanfolyam milyen, az egyéneken, személyiségeken múlik, nem azon, hogy melyik sulira jársz szerintem.

2011. dec. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!:)


Én csak annyit tudok mondani, hogy Őrmezőis vagyok, és nagyon elégedett!

Korábban egy nevenincs kutyasuliba jártam, hát ég és föld...

Nem azt mondom, hogy minden és mindenki tökéletes, de hát emberek vagyunk...:)

Szóval összességében nagyon elégedett vagyok!

Az meg, hogy hajszálnyi különbség lehet a két suli közt, szerintem elhanyagolható... (Az én igényeimhez mérten legalábbis...:))

2011. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

persze felügyeli, hogy mennyi pénzt tud bekaszálni belőlük:)

szerintem úgy .... ahogy van

2011. dec. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Meglepődnél, ha tudnál, hogy mennyit...

Tesz beléjük...

2011. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Most kezdenénk az alapfokot, oviba az Őrmezőibe jártunk.

Viszont már az "óvónénik" közt is volt különbség (az Őrmezőin), van, akit biztos nem szeretnék oktatónak...

Előre sajnos nem tudják megmondani, ki fogja tartani a tanfolyamot. Viszont annál azért drágább, hogy esetleg egy...hát, kevésbé hozzáértő oktatóval küszködjünk.

2012. ápr. 3. 12:07
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy a tükörsuli iránt érdeklődsz, de ha nem magához az iskolához, hanem a szemlélethez ragaszkodsz szerintem menj ki egy napra az ebgondolat kutyasuliba, az Őrmezőhöz közel van.

(bevallom nekem szimpatikus mind a kettő, ovit is kipróbáltuk mind a két helyen, az ebgondolat számomra megnyerőbb volt, de valahogy ezt a módszert nem tudom magaménak érezni, pedig nagyon szerettem volna tükörsuliba vagy ilyen szemléletű iskolába járni a kutyával)

2012. ápr. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tapasztalatból...egyik sem! lehúzás az egész:(
2012. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Népszigeti. Őrmezőt kerüld.
2019. okt. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!