Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki részt vet már életmód...

Valaki részt vet már életmód és ösztönkezelési szemináriumon a népszigeti vagy bármely másik tükörmódszeres iskolában?

Figyelt kérdés
Aki részt vett már,kérem írja le tapasztalatait. Mennyire hasznos egy ilyen szeminárium illetve kell a végén bármiféle vizsgát tenni a szemináriumon részt vett személyeknek?

#kutya nevelése #Népszigeti Kutyaiskola #Tükör módszer #Korom Gábor #Életmód és ösztönkezelési szeminárium #Őrmezei kutyaiskola #Rákoscsabai kutyaiskola #tükör szemináriumok #gazdi oktatás
2012. aug. 21. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell vizsgát tenni, és attól függ, hogy mennyire hasznos-e, hogy mennyire vagy tapasztalt. Ha te is sokat tudsz, akkor nem mondanak rengeteg újdonságot. Ha kezdőbb vagy, akkor mindenféleképp hasznos. Ha nem is hasonló a gondolkodásod, akkor is jó másoknak a tapasztalatait meghallgatni.
2012. aug. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már a Kikvez II után voltam, mégis itt volt a megvilágosodásom. Ez az a szeminárium, ami minden évben más, és ez a leggyakorlatiasabb szeminárium mind közül. Épp emiatt többször is izgalmas megnézni. Én kétszer voltam, a második nem volt annyira izgi, mint az első. Hogy mennyire jó, az teljesen azon múlik, hogy éppen milyen kutyák jönnek össze, és azok a kutyák mit mutatnak.
2012. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hány nappal előtte kell jelentkezni?


Korlátozott a létszám?


A fizetés hogyan és mikor történik?

2012. aug. 24. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Nikag!

Ezeken a szemináriumokon főleg esettanulmányokat mutatunk be. Hogyan lehet kezelni a domináns agressziót, a frusztrációt, a félénkséget, a pánikot, a szocializációs hiányosságok hogyan jelentkeznek, és hogyan orvosolhatók.

Mivel esettanulmányok, minden szeminárium csak egy-egy szeletet mutat be a lehetőségekből. Vannak mindenki számára nyilvánvaló események, és van, amit csak az igazán avatott szem vesz észre segítség nélkül. Ezért aztán az élmény, hogy kinek mit és mennyit ad, teljesen egyedi. Jelentkezési határidő és létszámkorlát nincs.

2013. jún. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Idén ha nem jön közbe semmi akkor augusztusban részt veszek rajta.
2013. jún. 9. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!