Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rottweiler első kutyának?

Rottweiler első kutyának?

Figyelt kérdés
Nemsokára költözök és szeretnék egy kutyát venni, mindig is egy roti volt az álmom. Sokat olvastam róluk, volt egy kutyánk is akit az utcáról fogadtunk be, fiú volt, levert és öreg. Pár hé alatt teljesen kikupáltuk, imádtuk és ő is minket. Én olyan szintű ragaszkodást mégsosem láttam egy állattól sem komolyan mondom. Vittem sétálni, közben bújogatott, megvédett mindenkitől, jó házőrző volt nem csinált semmi rosszat (de tényleg!!), soakt játszottam vele, úgy bántam vele mintha a gyerekem lenne (amit tudom nem szabad...) gügyögtem neki nyavajogtam közben jó hülyén nézett rám félre bólintott fejjel hogy mit magyaráz egy a hülye kb :D Szegény meghalt, másfél évet volt velünk :( Szeretnék egy rotit venni majd, és az érdekelne, hogy szerintetek egyedül ha sok időt fordítok rá akkor "normálisra" tudnám nevelni? Ivartalanítani nem igazán szeretném, fiút akarok.
2012. aug. 22. 11:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vettél végül ?
2020. aug. 1. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!