Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy derítsem ki, hogy tényleg...

Hogy derítsem ki, hogy tényleg szellem van e a kertünkben?

Figyelt kérdés
A kutyánk immár 2 hónapja boldogítja a családunkat. Azután vettük miután előző kutyánk öregségében meghalt. Néhány hete figyeltem a kutyusunkat és azt vettem észre, hogy este 10 óra körül ráül régi ebünk sírhelyére és elkezd vonítani, majd pár perc múlva őrülten rohangálni kezd mintha játszana. Nem rég néztem egy műsort amiből megtudtam, hogy az állatok megérzik a szellemek jelenlétét. Attól kezdtem félni, hogy elhunyt állatkánk visszajárkál a halálból. Hogy derítsem ki, hogy tényleg szellem van e a kertünkben?

2012. aug. 22. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem írd ki egy másik menübe az 'ezotériába' ott lehet tudnak segíteni ebben..


az igaz ,hogy a kutyák megérzik a szellemeket, ez elég ijesztő azért :)


amúgy minden nap csinálja pont ugyan akkor??

2012. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én speciel nem hiszek a szellemekben. Szerintem esélyesebb, hogy sünit érez.
2012. aug. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ezt sosem fogjuk megtudni, hogy mennyi minden rejlik a kutyákban. Én is hallottam már hasonlót.
2012. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: lehet, hogy azzal is megpróbálkozom. És igen, minden nap, mindig ugyanakkor.


2. kommentelő: először én is arra gondoltam, de hogy mindig minden nap ugyanabban a pillanatban vegye észre az egy kicsit fura.

2012. aug. 22. 18:41
 5/11 anonim ***** válasza:
A sünök általában ugyanakkor indulnak éjszakai túrára ;)
2012. aug. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Anyukámék kutyája májusban elpusztult, eltemettük a kertbe. 3 cica van, mind a három rendszeresen a sírján alszik, és ott üldögélnek órákat.

Biztos, hogy van ott valami, de nem hiszem, hogy rossz lenne. Egyébként tényleg érzik ezeket a dolgokat az állatok, ne amíg nem feszültek, idegesek, addig neked sincs miért aggódnod.

2012. aug. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ha tényleg szellem lenne akkor remélem nem rossz indulatú, ha pedig sünikről van szó megnyugodtam. :)
2012. aug. 22. 20:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok Scoobi doo-t néztél.....
2012. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Erre szoktam azt mondani, hogy ha patadobogást hallasz, elsőként ne arra gondolj, hogy zebra jön, hanem, hogy ló. Először ki kell zárni a racionális magyarázatokat (pl. sün), aztán esetleg lehet természetfelettire gondolni, de akkor is valószínűbb a racionális magyarázat.
2012. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek a szellemekben, de nem zárkózom el attól, hogy lehetnek, bár meggyőzni nehéz lenne. Kérdezd meg másik témánál. A sün dologban lehet valami, nálunk minden egyes nap hajnali 1kor megjelenik a kutyák előtti kerítésnél és összegombolyodik, egészen addig ott van, amíg ki nem megyek elvinni onnan, már a lapátot sem teszem el, neki van támasztva a kerítésnek.
2012. aug. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!