Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy derítsem ki, hogy tényleg...

Hogy derítsem ki, hogy tényleg szellem van e a kertünkben?

Figyelt kérdés
A kutyánk immár 2 hónapja boldogítja a családunkat. Azután vettük miután előző kutyánk öregségében meghalt. Néhány hete figyeltem a kutyusunkat és azt vettem észre, hogy este 10 óra körül ráül régi ebünk sírhelyére és elkezd vonítani, majd pár perc múlva őrülten rohangálni kezd mintha játszana. Nem rég néztem egy műsort amiből megtudtam, hogy az állatok megérzik a szellemek jelenlétét. Attól kezdtem félni, hogy elhunyt állatkánk visszajárkál a halálból. Hogy derítsem ki, hogy tényleg szellem van e a kertünkben?

2012. aug. 22. 17:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
én nem természetfeletti dolgokra gondolnék, hanem inkább szagokra. Az eltemetett kutya szagát érezheti.
2012. aug. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!