Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha megtámad egy...

Mit tegyek ha megtámad egy kutya? Mivel védekezhetnék?

Figyelt kérdés
Naponta viszem sétálni a kutyámat és a környéken sok kóbor kutya van. Eddig még nem történt semmi baj, de tudom hogy nem mindegyik kutya megbízható. Félek, hogy egy szabadon lévő kutya megtámadja a kutyámat, esetleg engem is. Mi a teendő ilyen helyzetekben?

2012. aug. 22. 18:09
1 2
 1/20 anonim válasza:
4%
Szembeszállni vele, harapni karmolni ütni és közbe hörögni: THIIS ISS SPARTAAA!!
2012. aug. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Paprika spray, bot, rugás...legyél találékony:)
2012. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Állj meg egy helyben és tartasd a fejed fölé a kutyádat,ha támadás érne... Igy nem mer megtámadni a másik kutya,mert jóval nagyobbnak tűnsz nála!
2012. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Fuss, kezdj el mindent a kutya elé boritani, ha van nálad kaja akkor hajitsd oda, mássz át mindenen ami magas, valószinüleg a kutya nem tudja majd átmászni.
2012. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Főleg ha egy német dogja van mi? :DD

Amúgy meg fel ne kapd, mert akkor meg beléd fog harapni.

2012. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb amit csinálhatsz a futás!!Stresszhelyzetben a német dogot is kinyomja a feje fölé sztem:D
2012. aug. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kinyomja...és akkor legalább semmivel sem tud védekezni...vagy hozzávágja a kutyát?
2012. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Jah, a legvégső esetben..:D
2012. aug. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Amikor mész ne lássák rajtad,hogy félsz és nagy eséllyel így meg sem támadnak.Ha megtámadnak,akkor tényleg nem ártana valami spray főképp ha a kutyád nem őrző-védő fajta
2012. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

"This is Sparta" - Te nagyon hülye vagy XD de azért jót röhögtem!

Amúgy én is a paprika sprayre szavazok, de csak akkor, ha tényleg agresszívan közelít egy kutya. Vagy megpróbálsz minden kutyával megbarátkozni:)

Nekem az a bajom a paprika, vagy bors sprayvel, hogy ha az embernél van, akkor hajlamos még jobban parázni. Egy időben én is hordtam magammal, és akkor állandóan beflasheltem, hogy meg akarnak minket támadni, és mindig a kezemben volt a spray.

2012. aug. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!