Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok nekem, megbízható...

Ajánlanátok nekem, megbízható beagle tenyésztőt? Ha lehet Csongrád, vagy Bács-kiskun megye. Csak tricolor érdekel.

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] itt válogathatsz
2009. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%

Állatmenhelyen nézd meg, ingyen van, és meg is mented a potenciális elaltatástól.

[link]

2009. júl. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

A Határszéli Huncut kennel is nagyon jó, szépek, nagyon jól vannak tartva a kutyák.

2009. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Menhelyről nem akarok hozni,mért van az,hogy eggyes emberek mindenáron a menhelyi kutyákat akarják másokra ráerőltetni? Nagyon szép gesztus,de én nem tudnák menhelyi kutyát elhozni,ki tudja,hogy milyen labilis lett a természete a sok szenvedés miatt..
2009. júl. 27. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem akartam ráderőltetni. Menhelyi kutyát nem adnak oda csak úgy. A leendő gazdát, és a kutyát is megvizsgálják, hogy összeillenek-e. Labilis, vagy lelkileg sérült kutyát nem adnak oda csak úgy. Az én kutyám is menhelyi, és ahogy sétálgatok vele a városban, több külömbséget is észreveszek közte, és a fajtatiszta kutyák közt.
2010. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!