Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor érdemes a kutyát ivartal...

Mikor érdemes a kutyát ivartalanítani? Akinek ivartalanított van az mennyi idősen ivartalanította?

Figyelt kérdés

3 hónapos havenesem van és a doki szerint 6 hónaposan már lehet ivartalanítani én viszont azt olvastam h 7-8 hónapos az ideális időszak. mennyi idősen tüzel először ez a fajta kutya?

mindenképpen szeretném ivartalanítani és lehetőleg még az 1. tüzelés előtt, mert lakásba lakok és jobb lenne ha nem tüzelne itt...


2012. aug. 23. 18:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor olvasd el légyszives ezt. A doktornő gyönyörűen leirja, és megfogalmazza a hormonok szükségességét.


[link]

2012. aug. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Mutogathatjuk egymásnak a linkeket, amit az első válaszoló belinkelt, ott megint más a helyzet.

Én tapasztalat alapján írok.

2012. aug. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
akkor irhatnál tapasztalat alapján, ha már legalább 100 kistestű szukát ivartalanittatál volna első tüzelés előtt, és egyiknél sem figyeltél meg kellemetlen mellékhatásokat a későbbiekben. 1 kutya nem tapasztalat. nem vagyok az ivartalanitás ellen, de akkor az legyen akkor, amikor a kutya teljesen kifejlődött.
2012. aug. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Valóban nincs, sőt nekem kanom van. Ennek ellenére amikkel riogatják (sokszor itt) az embereket, abból egyik sem következett be és máshol sem olvastam azt, hogy lett volna bármi alapja.


Próbáltam amúgy megnyitni az oldalt, de vmi hiba van (valszeg a böngészőmmel), így nem tudom elolvasni.


Engem minden estre az ivarérés előtti ivartalanítás győzött meg.

2012. aug. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!