Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova tehetném fel őket? A...

Hova tehetném fel őket? A szuka kutyámnak született 5 kiskutyája. Egyet megtartunk 2 elajándékozunk. Így marad 2. Hova tehetném fel őket? Apróhírdetés szerűre gondoltam. Tudtok olyan embereket akik szívesen tartanának keverék kutyust is?

Figyelt kérdés
A helyesírási hibákért bocsi :$.Sietek.

2012. aug. 23. 18:21
1 2 3 4
 1/39 Bozsikrisz ***** válasza:
92%

Expressz, allatok.info...

Nagyjából 100-120 ezer kutya van ma Magyarországon, aki gazdira vár, jó ötlet volt gyártani még néhányat.

Ha annyian akarnának keverék kutyákat, akkor nem lennének tele a menhelyek gazdátlan kutyákkal. Kösz az ő nevükben is...

2012. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
63%
Miért kell szaporítani ? :S
2012. aug. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítani kellett volna a szukátokat és akkor nincs ilyen probléma..a kölyköket meg jofogas.hu,aprod.hu,vatera.hu,teszvesz.hu-ra lehet felrakni..
2012. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
jofogas,vatera,aprod.ezeket tudtam ajánlani.vagy ha van olyan oldal amin fennt vagy pl:facebook,iwiw,vagy valamilyen nevelde stb. ott vannak üzenőfalak oda is felrakhatnád őket!
2012. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
42%

Az elsőnek mondanám, hogy jogos a felháborodása, viszont ennyire nem kell leszúrni a kérdezőt.Én ismerek olyat is aki földhöz vagdossa őket és ennek ellenére jön a következő alom újból, szerintem ez még felháboritóbb, mégsincs mit tenni.

A kérdező legalább elajándékozza nem szabadul úgy meg tőlük, hogy az ...... dolog

Nos felteheted expressz.hu, topapro.hu, jofogas.hu, esetleg közösségi oldalon is hirdethetnéd. Azonban ha megengedheted magadnak akkor ivartalanitsd a kutyádat mert az elsőnek sajnos igaza van, rengeteg gazdátlan kóbor kutya van már:(

Vagy legalább tüzeléskor zárd el, hogy ne jussanak hozzá a kan kutyák!

Nekem sose volt még vemhes a kutyám pedig nincs ivartalanitva, szerintem 1 évben 2x 2hetet kibírod, hogy figyelsz a kutyára amig tüzel

2012. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Légyszi ne gyertek ezzel az ivartalanítással!Csoda hogy megtudunk élni!Az ivartalanítás pedig drága!Ezt a kutyát az út mellől hoztuk!Csoda hogy még élt!És nem akartunk kiskutyákat!A válaszok normális részét pedig köszönöm!Amúgy meg így is eléggé bűntudatom van és félek hogy rossz kezekbe kerülnek..De egyszerűen nem tudjuk őket eltartani!
2012. aug. 23. 18:40
 7/39 anonim ***** válasza:
100%

szóval akkor már vemhes volt amikor találtátok???


ha már naponta 100 ft-ot félre raktok akkor egy év alatt 30 ezer vmennyitek összejön amiből szerintem már kifér a szuka kutya ivartalanítása..addig is pedig figyelni kell amikor tüzel..az egyszeri összeg és utána nem kell figyelni,hogy éppen mikor szökik be hozzá egy kan..

2012. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
29%

Félsz, hogy rossz kezekbe kerülnek? Félhetsz is.

De gondolod, hogy nálatok jó kezekben vannak?

Ha ennyit sem tudsz megtenni? Hogy ivartalaníttatod?

nem kötelező kutyát tartani.

és nincs pénzetek, de még egy kölyköt azért megtartotok?

Szégyelljétek magatokat b.sszus, de komolyan!


Elég a félrebeszélésből, ne bűntudatod legyen, hanem végre cselekedj, ivartalaníttasd azt a szegény állatot. Ha nem, fél év múlva újabb almot hoz világra, majd újabbat és újabbat és újabbat.


Ennek a két kölyöknek meg ha találsz is gazdát, általában láncon tartják őket, vagy pont annyira foglalkoznak vele, mint te a sajátjaiddal, de a legtöbb esetben mennek a gyepire ahol vár rájuk a halálos injekció.


Gratulálok, te nagy állatbarát.

Méghogy félsz, hogy rossz kezekbe kerülnek, besz.rok.

2012. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
mi lenne ha inkább a kérdésre válaszolnátok?
2012. aug. 23. 19:15
 10/39 A kérdező kommentje:
Jó!Akkor elmondom a koromat!11 éves és lány vagyok!A szüleimnek próbálok segíteni!A saját pénzemből amikor tudok akkor elteszek 500 forintot a kutyákra!Ezek után pedig nehogy a szüleimet szidjátok!Aki üzenetben írt annak anyuval válaszoltunk!
2012. aug. 23. 19:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!