Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova tehetném fel őket? A...

Hova tehetném fel őket? A szuka kutyámnak született 5 kiskutyája. Egyet megtartunk 2 elajándékozunk. Így marad 2. Hova tehetném fel őket? Apróhírdetés szerűre gondoltam. Tudtok olyan embereket akik szívesen tartanának keverék kutyust is?

Figyelt kérdés
A helyesírási hibákért bocsi :$.Sietek.

2012. aug. 23. 18:21
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
A dolog már megtörtént!Nem kell elmondani hogy mit KELLETT VOLNA csinálni!Azt kérdeztem hogy mit kell MOST csinálni!Amúgy nem tudom honnan van ez a gúnyos mélyszegénység dumád!Mivel nem ismered a szüleim, sem engem NE ÍTÉLKEZZ RÓLUNK!Ez nem volt a legkedvesebb hozzászólásom, de már teljesen eltértél a kérdéstől!Kíváncsi vagyok rá hány éves vagy!De tényleg!
2012. aug. 24. 20:36
 22/39 anonim ***** válasza:
0%

Mintha írtam volna egy hozzászólást a két utolsó írásod között, de eltűnt.

Nem értem, ki mondta, hogy mit kellett volna csinálni?

Én azt mondom, MOST mit csináljatok.

(A szoptatás után meg kell várni, amíg az emlők visszahúzódnak, utána irány a műtő.)

Elmondtam, az anyagi részt hogy oldjátok meg. Az eltűnt kommentben leírtam, a szüleidet hogy/miért győzd meg az ivartalaníttatásról.


A "gúnyos mélyszegénység" pedig onnan jön, hogy nem hiszem el, hogy ha akarnátok, ne tudnátok kifizetni műtétet, ezt is kifejtettem korábban.


25 éves vagyok.


És ha nem haragszol, nagyon sajnálom a kutyáidat, de nincs Rád több időm, nem vagyok papagáj - hogy cifrábban ne mondjam...

2012. aug. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
100%
tegyetek ki plakátot, hogy 2hónapos kiskutya ingyen elvihető (már ha van már 2 hónapos, mert csak akkortól lehet örökbe adni/fogadni), biztos hamar el fog kelni ez a 2 kutya és nézzétek meg, hogy hova kerül, nem-e lyukas a kerítés, akkor várjátok meg míg megcsinálják (persze előtte szóljatok a jövendőbelinek, hogy lyukas a kerítés) és kérdezzétek meg pl. h nem fogják-e láncon tartani (ha igen, akkor ez az ember szóba se jöhet, lesz másik jelentkező) meg azt, hogy mennyit tudnának fele foglalkozni naponta, nem kell túl sok kérdés, és normálisokat inkább, hamar lesz gazdijuk, és amúgy ivartalanítás olcsóbb, mint a kicsi kutyákat oltani etetni... amúgy úgy hamarabb találnak új gazdit, ha nem csináltok belőle hasznot, szal ingyen odaadjátok...
2012. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló!Köszönjük a választ!Én is arra gondoltam hogy meg kéne nézni hogy milyen helyre kerül, és ha lehet akkor tartani a kapcsolatot a gazdival!:)A plakátolás jó ötlet!:D
2012. aug. 25. 12:30
 25/39 anonim ***** válasza:
23mas vagyok, és tartsátok is, nehogy a végén az legyen ami egy csomó kutyával, azaz 2méteres lánc ://
2012. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
De amúgy téll ivartalanítani kell őket, ezzel az egy szüléssel 5 kutya halála is meg történhet a sintértelepen :/ (ezzel nem téged szídlak le, csak tanácsolom nagyon, mert kutyabarátnak tűnsz.)
2012. aug. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
A szüleim azt mondták, hogy amikor a kölyköt is lehet ivartalanítani akkor elvisszük az anyakutyát is, ha ennyire szeretném!!!:DD
2012. aug. 26. 11:44
 28/39 anonim ***** válasza:
nagyszerű :D örülök, hogy sikerült rávenni, ha nem is tettétek de fogjátok :) büszke lehetsz magadra igazán :)
2012. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Minden kölyöknek megvan a helye!!:D Nagyon boldog vagyok!Egy a mamámnál egy a lelkésznél egy a barátnőmnél és egy egy olyan embernél akivel Interneten beszéltük a dolgot!Szerintem jó helyekre kerülnek, de azért a kapcsolatot tartani fogjuk!!:D Nagyon köszönök mindenkinek minden választ!!!A hasznosat és a szintén hasznos, de engem megsértő más témához kapcsolódó válaszokat is!!!!Szóval csak: KÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖMKÖSZÖNÖM
2012. aug. 27. 09:51
 30/39 anonim ***** válasza:
65%
na most lett elegem.befogja mindenki azt a tetves mocskos száját?ne szidjátok szerencsétlen kérdezőt.nem tehet róla ahogy szegény.és aranylelkű ember szerintem mert több élete is megmentett ezzel hogy befogadják.hagyjátok békén és lehetőleg engem is.mennyivel jobb hogy megellik az utcán és a kölykeivel ott hal meg?
2012. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!