Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az mitől van hogy a kutyám a...

Az mitől van hogy a kutyám a kezemből szeret csak enni? De abból midnent

Figyelt kérdés

Tálból szinte alig eszik valamit.(táppal etetem)

Ha kiteszem neki tálba, hozzá sem nyul, de amint felveszem kezembe "leültetem". és szépen mindent megeszik tőlem.(a kezemből)


2009. júl. 24. 22:37
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Te jó ég! Nálunk is ez van(Kan Boxer) Szerintem nem szereti a tápot az enyém a húsokat pl.: simán elpusztítja.
2009. júl. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
34%
Úgy érzi hogy ezek jutalmak, és szereti ha foglalkozol vele. Minden kutya ilyen szerintem. Próbálj tanítani neki trükköket is.
2009. júl. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem jó,ha csak a kezedből eszik.

a kezedből, CSAK JUTALMAT KAPJON .

a kaját ne !

szoktasd át a tálra.

( 2-3 napig semmit ne adj neki kézből , és semmit ne adj neki enni sem )

a 2 -3 napon tálból fog enni .

éhes lessz.

2009. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad ezt csinálni!!!

A kutya az ember kezéből csak jutalomfalatot kapjon, az etetést ne keverjük össze a jutalmazással. Tedd ki elé a tápot a tálban, és hagyd ott. Ha nem evett belőle, vagy csak egy kicsit evett, hagyd előtte 10 percig, majd vedd el tőle, ha nem evett belőle semmit, akkor is. Ezen kívül a kutya ne kapjon enni ezen kívül aznap (pl. kicsi falatka, rágóka, szelet soka satöbbi, semmit!) Ne legyél rá mérges, ugyanannyit és ugyanúgy foglalkozz vele. Ha kunyizik, ne figyelj rá. Ugyaznezt játszd el vele másnap és rá következő nap is, a kutya majd éhes lesz és meg fogja enni egyik este. Ha már megeszi tálból is, akkor se hagyd előtte 10 percnél továb, ha otthagyott valamennyit. Ha otthagyja az ételt előttetek, azt azt jelenti, hogy már sajnos ő érzi magát falkavezérnek.


Miért csinálják ezt az emebrek? "Biztos nem szereti a kutya a tápot, ezért konzervet meg színhúst adok neki".

A falkában szerintetek ilyen volt régen? Nem szeretem az őzet, ezért inkább levadászok egy kacsát? Neeem, azt kellett enni, ami volt. Természetes, hogy az ember minnél jobb minőségű tápokat ad a kutyájának, de ha annak nem ízlik, gyorsan váltunk egy másikra. Nem, ez van, ezt kell megenni, ez így helyes! Nem szabad ráhagyni, csak a fejtekre nől!

9 éva vagyok aktívan benne a kutyáséletben, és nekem ezek alapkőnek számítanak. Még egy kutyám sem volt, akit elontottam volna. Ti ezeket nem ismeritek, vagy csak hülyeségnek hiszitek? Csak kíváncsi vagyok!

2009. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erről szoktasd le!

Nekem is a kutyám, ha enni adok neki, nem foglalkozik vele, inkább játszana. Kipróbáltam és kézből enne... de ha otthagyom, 5p után elkezd enni a tálból, szóval hagyd ott.

2009. júl. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!