Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A boxim pár napja alig eszik...

A boxim pár napja alig eszik valamit. Nagynehezen elfogadta a kezemből, de már így se. Lehet a melegtől?

Figyelt kérdés
Probáltam úgy,hogy reggel nem adok neki, hátha délbe már éhes lesz, de nem."Elméletileg" vemhes, mert minden jel erre utalt,és már itt lenne az ideje, h fialjon, de volt már álvemhes is.Lehet, hogy most is az?
2008. júl. 30. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy álvemhes. Rakd ki a kajáját egész napra hátha eszik belöle késöbb. Ha ez nem hat szerintem vidd el dokihoz.
2008. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a melegre is gyanakszol, akkor sokkal inkább reggel, illetve késő este kéne enni adnod. Különben most annyira meleg nincs is, hogy viselkedett, mikor pár hete az a nagy hőség volt?

Iszik rendesen?

Az 'alig' eszik jelentheti azt, hogy kevesebbet eszik, csak az 'anyai' :) szíved aggódik?


Ha nem szül, nem javul, vagy más tünetet is észlelsz, akkor 1-2 nap múlva érdemes lenne orvoshoz vinned.

2008. júl. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Lehet hogy csak nem szereti azt a kaját. Ha száraz tápot adsz neki, akkor vegyél konzervet, próbáld ki hátha azt megeszi. Az én boxerem sok tápot nem eszik meg egy idő után, de konzervvel keverve simán befalja. Én általában este adok neki enni, hogy biztosan megegye mindet. Régen egész nap kint volt a kajája, de alig evett, sokszor ki kellett dobni, de most az utolsó falatig megeszik mindent.
2008. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Még valami: a konzerv táp sokkal jobb nyáron, mert több benne a folyadék és arra nagy szükségük van ilyen melegben.
2008. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!!Egy kicsit lehet tényleg tulreagáltam, mert már este kikunyerálta az én kajámat!Már probáltam úgy is hogy reggel adtam neki, de akkor se evett.Csak megijjedtem, mert már durván 2 napja szinte semmit nem evett és én ugy vettem észre hogy fogyott is.Mindig adok neki konzervet is, mert a szárazat magába nem eszi.

várok még pár napot, aztán ha nem javul elviszem dokihoz

2008. júl. 30. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!