Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásban lakom és szeretnék...

Lakásban lakom és szeretnék egy kutyát. Mopsz-ra gondoltam. A baj az, hogy 12 órában dolgozom. Kibír 12-13 órát pisilés nélkül? Lehetséges, hogy az erkélyen hagynám és hagynék ott egy almot? Kutyáknak is van ilyen?

Figyelt kérdés

2012. aug. 24. 02:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Mopszom van és nem bírna ki 12 órát egyedül.Én szerencsés helyzetbe vagyok mert jöhet velem a munkahelyre,de én erre nem akartam rászoktatni.Ha otthon hagytam akkor szétkapta a lakást :D így állandóan velem van ami nagyon jó mert eszméletlenül igényli a gazdit,hogy beszéljen valakihez,játszon.A mopszok alap természetben elég bohémok így a rideg tartást nem is tűrik.Ahogy sokan írták ha van segítséged az jó,de a teraszra kicsukni a kutyát nagyon nem állatbarát.
2012. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem minden nap dolgozom 12 órában. Nappal és éjszakai váltásban. Egyik nap nappal, másnap éjszaka, majd utána 2 pihi.
2012. aug. 24. 19:05
 13/14 anonim válasza:
pisilés nélkül kibirja mert a mopsz nagyon okos,de tényleg foglalkozni kell vele!de ha a maradék idődet tényleg a kutyára szánod,akkor szerintem lehet egy mopszod amelyik mopsz kicsi korától nincs sok mozgáshoz,fitt élethez szoktatva az nagyrészt mikor nem vagy otthon akkor csak aludni fog és ráadásul a mopsz körülbelül semmi kárt nem tud okozi a lakásban! (:
2012. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Eszedbe se jusson... Lakik egy kutya nálunk is, a társasházbn. nyitott udvarú lépcsőház, a kutyát kizárják az elkerített erkélyre. Valószínűleg egész nap ugatna, vonyítana, míg nem vagy otthon, mint ahogy ez is teszi. Mi már nemtudunk mit tenni ezzel a kutyával. Biztosan meg fogja valaki mérgezni hamarosan....
2013. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!