Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Álmában ugat a kutyám! Ez...

Álmában ugat a kutyám! Ez miért van?

Figyelt kérdés
Ez nagyon aranyos.Van egy 3 éves palotapincsim,Nyugodtan fekszik az oldalán,és szundikál.Elég szépen szokott horkolni is.De azt vettem észre,hogy álmában hol halkan,hol hangosabban ugat!Ez mitől lehet?Már gondoltam olyanra is,hogy biztos valami finom virslikről meg kolbászokról álmodik,esetleg,hogy veszekszik álmában egy másik kutyával :D Van akinek a kutyusa ugyanígy viselkedik alvás közben?

2012. aug. 24. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Te magad válaszoltad meg, álmodik :) Hogy miről, azt soha nem fogjuk megtudni :)
2012. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én eddig csak ilyen nyüszögő hangot hallottam,meg azt hogy fut álmában...,ugatni még nem hallottam.
2012. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyéim is csinálják. Ők is még fiatalok, eléggé aktívak és gondolom még álmukban is "dolgoznak" :-)
2012. aug. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 blanka17 válasza:
Az enyém is csinálja,szalad is közben. Biztos macskát kerget álmában. :)
2012. aug. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Enyém is dumál álmában:)
2012. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!