Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sír a kutyám álmában?

Miért sír a kutyám álmában?

Figyelt kérdés
3 éves ivartalanított kan és aggódom mert álmában sír. Kiegyensúlyozott kutya élete van, rendszeres napi séta, játék, stb. Miért?
2011. okt. 21. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Rosszat álmodik...
2011. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szegény kutyus!Szerintem is rosszat álmodik.napközben érheti valami trauma amit megálmodik.
2011. okt. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem csak így nyüsszög? Olyat az enyém is szokott csinálni, és szerintem olyankor inkább vakkantgat, csak ugye álmában nem jön ki az öblös hangja, csak ilyen nyikkanások. Vagy olyan, mint amikor kétségbeesetten nyüszög?
2011. okt. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 x) ***** válasza:
Csak álmodik. Minden kutya csinálja néha :)
2011. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az enyém is szokott hangokat kiadni álmában, általában csukott szájjal próbál ugatni, amiből ilyen nyöszörgésszerű lesz.

Ha viszont tényleg nyüszít álmában, akkor az is lehet probléma, ha közvetlen elalvás előtt kap nagy mennyiséget enni. Az okozhat rémálmokat.

2011. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

09:56! Igen, olyan nyikkanás szerű, csukott szájjal, rövid, vékony "nyikkanások".


Evéssel nincs összefüggésben, akkor is csinálja ha nem evés után alszik el.


Lehet, hogy megviseli a most folyó lakásszigetelés? A munkálatok?

Egyébként 3 hete volt ivartalanítva.


Van okom aggodalomra, vagy hagyjam, esetleg ébresszem fel?

2011. okt. 21. 11:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ivartalanításnak szerintem semmi köze sincs hozzá....Az előtt nem csinálta??
2011. okt. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ilyenkor inkább ugat, mint sír. 4 éves kutyám, ezek a nyikkanások szinte mindennaposak, de legalábbis egy-egy nagyobb élmény után jönnek mindig. 4 év alatt talán 3-4-szer fordult elő, hogy inkább sírás szerű volt az álom, akkor inkább felébresztettem, de ezek a nyikkanások tök normálisak szerintem.
2011. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is csinálja, és mindig akkor, amikor nagy séta után fáradtan zuhan a kosarába. Szerintem újra megéli álmában a nap eseményeit. Nyargal, vadászik, szimatol. Nem hiszem, hogy rossz neki. De ha nem bírod nézni vagy zavar, simogasd meg, ha álmodik, hogy felébredjen.
2011. okt. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Zavarni nem zavar, csak a kis lelke érdekelt.
2011. okt. 23. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!