Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angliába kutyával? (Bővebben...

Angliába kutyával? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Miután befejeztem a tanulmányaimat itthon szeretnék véglegesen Angliába, Londonba költözni. De még 6 év mire végzek itthon.

Nagyon szeretnék egy kutyát már jó 10 éve és jövőre meg is kaphatom.

Viszont nagy dilemma hogy hogyan fogok vele kimenni hisz itthon semmiképp nem hagynám. Akkor már álszentség magamhoz venni. Kint gondolom az első pár évben valami olcsóbb lakásom lenne, gondolom panel vagy társasház.

És itt jön a kérdésem :

Tudja esetleg valaki hogy kint milyen szabályok vonatkoznak a kutya tartására? Gondolok itt arra hogy mint itthon a paneloknál , meg kell szavaztatni a lakókkal? Vagy ott bármekkora kutyát lehet tartani?

Mert én nagytestű kutyát szeretnék de ha kint nem lehet tartani akkor kisebbet választok. Persze utána fogok járni a témának csak gondoltam itt is megkérdezem hátha tudja valaki hogy is megy ez kint .

A válaszokat előre is köszönöm!


2012. aug. 24. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Az angolok nagyon kutyabarát emberek, nem hiszem, hogy ebből baj lesz. Viszont én is gondolkozom azon, hogy ha befejeztem az egyetemet, akkor pár évre Angliába költözöm és én úgy gondoltam, hogy egyedül megyek ki és pár hónap múlva, amikor már elrendeződtek kint a dolgok, akkor hozom ki a kutyát. Szerintem ez így biztonságosabb. Ha komolyan gondolod a kiköltözést, akkor ezt azért fontold meg. De 6 év még hosszú idő, addig bármi történhet. A konkrét szabályokat nem ismerem, gondolom nem nagyon lehet általánosítani, attól függ, melyik város melyik lakóközösségéről beszélünk. Szerintem érdeklődj az angliai magyarok fórumán: [link]
2012. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm !:)
2012. aug. 24. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!