Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet látnia kellene egy...

Lehet látnia kellene egy állatorvosnak?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete észrevettük a 2 éves Palotapincsinknél hogy duzzad a cicije,gondoltuk h 'terhes'.2 nappal ezelőtt furán kezdett el viselkedni,egy csomó időre eltűnt aztán megtaláltuk a pincébe,megfialt vagy ellett vagy nem is tudom hogy szokták ezt mondani.Viszont csak 1 kölyök jött világra,azóta ki nem mozdul onnan.Első fialása,lehet hogy csak 1 volt benne?Mert hallottam olyanról hogy ha meghal benne a gyerek,amit nemszült meg ha lehetséges hogy van benne akkor a kutyánk is meghal...és nagyon nem szeretném hogy ezt történjen...Úgygondoltuk hogy hétfőn elvisszük állatorvoshoz ha addig kimozdul,enni nemnagyon akar..pedig ilyenkor kellene hogy egyen.Mi a helyes?Bármilyen információnak nagyon örülnék..

2012. aug. 25. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Éljen egy újabb felelősségtudó gazdi, gratulálok... :(

A kutyát a vemhesség alatt is látnia kellett volna az állatorvosnak, féreghajtót kellett volna kapnia többször.

Hogy a fenébe lehet úgy szuka kutyát tartani, hogy tudjátok, hogy tüzel, és bármikor befedezheti egy kan kutya.


Gondolom ki van csapva szerencsétlen kutya az udvarra, és csesztek vele foglalkozni. Máskülönben ilyen nem történhetett volna meg.

2012. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok,a család kutyája,és csak nyáron szokott kinnt lenni,este mindig bejön a házba aludni.
2012. aug. 25. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek azok, amik baromira nem segítenek a kutyán. Gondolom szegény nincs még két éves se, cska elkapta valami kan. Mutassátok meg dokinak, kérdezzétek ki, hogy mi a teendő a kölyökkel, és jegyeztessétek elő a mamát ivartalanításra.
2012. aug. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De hogyan ha a közelébe sem tudunk menni?! Egyszerűen annyira félti,védelmezi hogy alig lehet odamenni hozzá,már elértem hogy elvegye a kezemből az ennivalót,próbáltam megsimogatni de egyből elkezdett morogni,pedig nagyon egy szeretetreméltó,nem hamis kutya...
2012. aug. 25. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Pedig ilyet egy normálisan nevelt kutya nem csinál, hanem simán odaengedi a gazdáit a kölykök közelébe.
2012. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez történik akkor, amikor nem úgy tartanak egy kutyát, ahogy kellene. Szobakutya létére ki van csapva a kertbe, nem bízik bennetek, és fogalmatok sincs, hogy amúgy hogyan zajlik az élete, mekkora kutyák dugják meg még kvázi gyerekkorában... Értem én, hogy falun ez így megy, csak aztán ne csodálkozzatok, ha problémák adódnak.
2012. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akuminak igaza van. Képzeld ha egy nagytestű kutya pározta volna be, akkor már a vemhesség felénél elpusztul szerencsétlen.

Egy kicsit legyetek körültekintőbbek kérlek.

2012. aug. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azonnal hívjátok ki az állatorvost!Remélem ez már meg is történt!

És a közeljövőben ne tartsatok hangyánál nagyobb élőlényt.

2012. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!